Lista ocen Opel Vectra B (718) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymi
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
cena? to pojęcie względne, można to coś kupić za grosze, ale nie warto. Okropny samochód, mimo, że nadal myślę o nim z sentymentem, to żałuję tych pieniędzy, nie był wart złamanego tysiąca.
~redo
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Stosunek ten jest idealny. Za taką cenę nie dostaniemy lepszego samochodu segmentu D. Auto jest komfortowe, niezawodne, ładne i przestronne. Wszystko to za cenę Golfa III czy Hondy Civic.
~robak
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
oplom mówie stanowczo nie sie sparzyłem raz i drugi raz nie zamieżam za te 14000tys co teraz wart lepiej kupic cos innego np: BMW z 96r żebym Bemki nie rozbił to bym nadal jezdzil i opla nie kupił.
~pawel
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
dosyć bogate wyposażenie jak na swój wiek (klimatyzacja, 2 x airbag, welur, elektryka szyb i lusterek itp.), duża ilość miejsca w środku i bardzo duży bagażnik, to wszystko w dosyć niskiej cenie
~Newbie
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Za dobrze utrzymaną vectrę trzeba niestety zapłacić powyżej ceny giełdowej (oczywiście wliczając w to koszt diagnostyki przed zawarciem tranzakcji). Niemniej warto. Zadbane Vectry jeżdża długo i szczęśliwie :)
~melo
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Za te pieniądze: skóra, navigacja, xenonowe reflektory,4 szyby 4 poduszki, abs, kontrola trakcji, wbudowany zestaw głośnomówiący nokia, 16´ felgi itd. No chyba lepiej nie może być
~Jacek
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
po przesiadce z Peugeota czyli francuskiej niedoróbki opel wydaje się o całe lata świetlne lepszy w każdym elemencie i podzespole pojazdu, za krótko jeżdze tym autem by stwierdzic jakie ma zuzycie paliwa
~Paweł
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
18000 tyś zł za vectre 2,0dti po liftingu w kombi i dobrym wyposażeniem to chyba dobra cena, passata TDI raczej za tą kwote się niestety nie dostanie... takze stosunek jakość cena jest ok
~Piotr
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
cena używanych może być!ja kupiłem nowego i myślałem że będzie mniej awaryjny!awaryjny jak za te pieniądze wtedy 74000zł 2.0 16v CD JAK KUPOWAĆ TO TE SPROWADZONE Z NIEMCZECH DOKŁADNIEJ ZROBIONE
~Slawek
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Nowego bym nie kupił bo mnie nie stac a nawet jak bym miał kase to ze względu na stan na wierzchni szkoda by mi było go "zatłuc". Zakup uzywanego uwazam za najbardziej optymalny wybór. Polecam.