Lista ocen Opel Vectra B (756) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ChildOfTheKoRn
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Chyba jeden konkretny bezapelacyjny plus. Posiadam wersję z 6+4 głośniki, które jak na seryjną instalację grają przyzwoicie a przy tym wyciszeniu pozwalają się tym cieszyć. Tylko szum opływającego wiatru i opon przy prędkościach powyżej 130Km/h.
~Następny_też_Opel:)
Kombi 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Praca silnika na jałowych obrotach lekko słyszalna. Jak już mówiłem. Powyżej 3000 obrotów dopiero zaczyna przeszkadzać. Zawieszenie dobrze. Chyba, że jakieś luzy są, to wiadomo. Ja miałem do wymiany tuleję pływającą, więc czasami dała o sobie znać.
~irekgaz
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jak na tą klasę rewelacja, mało słyszalny szum od kół, zawieszenia, jedynie silnik najbardziej słychać przy bardzo dużych obrotach lub prędkościach. Miałem Hondę Accord VII(2005r) i wyciszenie porównywalnie , tyle że silnik w Hondzie ciszej pracował.
~Kabanix
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Dobre wyciszenie. jak na 9 letnie auto jest okej. uszczelki w drzwiach nie wydmuchane wiec nawet opływające powietrze nie robi duzego hałasu. Silniczek brzmi przyjemnie w srodku. Nie jestem zwolennikiem nasłuchiwania ...czy silnik chodzi czy nie.
~demo
Kombi 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Na równej drodze cisza, nawet przy większych prędkościach. Na dziurach i nierównościach głuche odgłosy. Zawieszenie na 100% sprawne, po wymianie. Podobno ten typ tak ma. Pisząc o odgłosach nie mam na myśli walenia zagłuszającego radio ;-)
~adamnn
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wg mnie wyciszenie tego samochodu jest bardzo dobre, nawet przy prędkościch przekraczających 150 km/h szum powietrza i praca silnika nie będzie przeszkadzać w rozmowie. Zdecydowanie bardziej będzie przeszkadzać nam stan naszych nawierzchni.
~Waldemar Jakub
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Plastiki czasem lubią trzeszczeć. Przy wyższych prędkościach w miarę dobre wyciszenie. Jedynym problemem jest to, że w lecie muszę jeździć z otwartymi szybami. Kultura pracy oplowskiego dieselka, pozytywnie zaskakuje.
~Rybka
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jest cicho, na dziurach zdarza się, że dochodzi dźwięk z ocierających się plastików osłona głośnika gdzieś przy tylnej półce, przy prędkości 160-190 da się normalnie porozmawiać, nawet na ten wiek, kilka zdarzeń i szyberdach.
~Alchemik82
Kombi 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Auto z 99 roku więc nie można mówić o wysokich standardach wyciszenia, powyżej 140 km/h było naprawdę głośno. W normalnej jeździe nie narzekałem, szczególnie że nagłośnienie audio jest naprawdę dobre (10 głośników)
~Daniel R.
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Dobre wyciszenie komory silnika sprawia iż pracującego motoru niemal nie słychać,a do naszych uszu dociera tylko szum wiatru owiewającego pojazd,które przy prędkościach powyżej 120 km/h staje się dość uciążliwe.