Lista ocen Opel Vectra C (403) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 568 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek34
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Tutaj też jest nieźle. Kupiłem to auto za 85tys.pln, dostałem do niego dodatkowo gwarancję na 5 lat. Rozważałem wiele aut ale za tę cenę nie udało mi się wybrać nieczego lepszego.
~kgorazd@interia.pl
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Samochód był drogi w tej wersji ok. 115 000 zł po rabacie 95.000 zł, nie jest to auto dla przeciętnego Kowalskiego, tylko dla przedsiębiorców Kowalskich prowadzących własna firmę.
~KH
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Wersja Elegance z dodatkami - cena katalogowa 101 000 PLN raczej nie do zaakceptowania, ale po wynegocjowaniu 25% rabatu oferta okazała się bardzo atrakcyjna.
~Przemek B
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Uważam, że całóść oceny psuje jakość wykonania srodka auta i zastosowanych materiałów wykończeniowych. W aucie tej klasy producent powinien się bardziej postarać.
~zenworld
Kombi 2.2 DIRECT ECOTEC 155KM 114kW
Jako nowe kosztowało w 2007 r. ponad 100 tysięcy, ale w topowej wersji. Auto było kupione jako nowe, więc ciężko mi w tej kategorii oceniać.
~Misiek
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Niektóre plastiki kiepskie, ocynku na karoseri tyle co kot napłakał, jak to niemieckie auto solidne ale nie ma co się doszukiwać klasy premium. Wyświetlacze ok
~KKrzysztof79
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
auta są bardzo tanie w zakupie oczywiście uważajcie by nie trafić egzemplarza przed regeneracją turbo, i klap wirowych to dość kosztowne.
~lodowa97
Kombi 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Nie wiem czy za takie pieniądze można mieć więcej mocy, więcej miejsca, lepsze V6, większy bagażnik i niższe koszty eksploatacji oraz lepsze wyciszenie.
~Maciej
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Gdyby Vectra miała lepsze zawieszenie i właściwości jezdne to pokusiłbym się powiedzieć że to auto idealne.Ale tak nie jest i nigdy nie będzie.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Uważam że jest to mega fajne auto rodzinne. Mam 2 malych dzieci i jezdzi sie bardzo wygodnie. Usterki się zdarzają ale można je usunąć niewielkim kosztem.