Lista ocen Opel Vectra C (403) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 568 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ellag
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Dla mnie jakość znaczy przestrzeń dla powiększającej się rodziny i bezproblemowa eksploatacja. W tej kategorii Vectra nie była moim pierwszym wyborem a raczej głosem rozsądku.
~Łukasz
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Nie ma lepszego auta w tej cenie. Konkurencja jest droższa jak nie dużo droższa a oferuje to samo. Ewentualnie Peugeot 407 ale jest mniejszy i ma słabszy silnik.
~Marzec
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Słowem lepiej kupić nowszą Vectre niż dużo starszego Passata czy Audi z dużo większym przebiegiem i wnętrzem w tragicznym stanie. Naprawdę nie będziecie żałować.
~xx
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Myślę że jest to jeden z lepszych samochodów w tej grupie cenowej , oferujący naprawdę przyzwoite osiągi i ciągle wyglądający świeżo pomimo już prawie 10-cio letniego stażu na rynku
~inifinitti2
Hatchback 2.0 turbo ECOTEC 175KM 129kW
auto jest dość tanie, i sprawia dużo frajdy i o to chodzi. Jeśli ktoś chce mieć ekonomiczne auto to VC 1,8-140hp, a jeśli szybkie i mniej ekonomiczne - VC 2,0T.
~radzion
Hatchback 2.2 DIRECT ECOTEC 155KM 114kW
Za te pieniadze mozna miec inne auto. Ale napewno nie tej klasy, tak duze i tak dobrze wyposazone. Oczywiscie nie jest to szzyt mozliwosci ale auto godne polecenia.
~flat532
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Chyba cena tego auta to wielkosci i kultury jazdy jest bardzo dobra. jak ktoś szuka duzego auta , ktore jest wygodne a ma tez rozsądną cene to będzie to udany zakup.
~coshi
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Za cztero letnie auto z przebiegiem 89 tys. zapłaciłem 35 tys. Poza paliwem wydałem śmieszne pieniądze na jej eksploatacje.....jak sobie przypomnę swoje inne auta....heheh
~Szkoda Opla
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Cena na rynku wtornym jest niska. Dla mnie jako nabywce bylo to plusem, dla sprzedajacego minusem wiadomo. Chociaz jakosc pozostawia wiele do zyczenia (zapewne stad ta cena).

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~komzel
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Auto dobrze wyposażone, 2,5 letnie z oryginalnym przebiegiem (140 tys) za przyzwoitą cenę. Inne bardziej prestiżowe marki za tą cenę i z podobnym wyposażeniem 2-3 lata starsze.