Peugeot 206 1.1 60KM 2009-2010 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Peugeot 206
Peugeot 206 Hatchback - Oceń swoje auto Hatchback

(1210 ocen)

Oceny Peugeot 206 1.1 60KM 2009-2010

2% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

autodna

dodano 16.03.2011 przez

ROCZNIK 2003 ( nie wiem dlaczego nie szło wybrać teogo rocznika ) .Pierwszy właściciel i ostatni:)To autko z tym silnikiem nie jest stworzone na długie trasy . Do kościoła , na zakupy do odalonego o 10 km miasto , jeden tydzień na 4 dojazd do pracy oddalonej o 15 km , trasy max do 30 km. Zero rdzy , od spodu wygląda jakby dopiero co wyjechał z fabryki , lakier nie licząc kołowych rys pochodzących od mycia jak nowy.Ale fakt samochód garażowany i myty minimum raz na 2 tygodnie. Jedyny minus to wytarta kierownica po 30 tys ( cecha charakterystyczna do mojego rocznika ).Jedyna naprawa to tylne hamulce ( bębny posypały się z starości )i trzeszcząca tylna szyba - łącznie 900 zł .

dodano 29.12.2010 przez

jestem w stanie zrozumiec usterki wynikajace ze złego użytkowania samochodu,lub gdy auto pochodzi nie wiadomo skąd, miało 3 włascicieli i przebieg 160 tysiecy--ale nie jesli auto jest szanowane,1 wł,to dyskfalifikuje to auto na wstepie.Mam nadzieje ,ze moja opinia pomoże Panstwu w podjeciu dobrej decyzji i zaoszczedeniu niepotrzebnych nerwów i pieniedzy

dodano 06.05.2010 przez

Moim skromnym zdaniem samochod perzot 206 przed 206+ mogl być produkowany w dalszym ciągu.Zbyt by byl w dalszym ciągu duży,bo na to zasluguje ta jednostka.Z silnikiem 1,1 czyli 1.124 byl i jest za drogi nawet 206+.Wogole ceny perzotow są drogie.

dodano 14.04.2010 przez

Samochodzik oceniam bardzo dobrze. Planowałem wymianę po 10 latach. Niewielki przebieg (dwa lata korzystałem równoczesnie z autka służbowego) i niewielka dotychczasowa awaryjność spowodowała, że chce jeszcze przez kilka lat cieszyc sie 206-tką.

dodano 24.06.2010 przez

Fantastyczna sylwetka, wygodne fotoele, które świetnie trzymają na zakrętach

dodano 29.07.2013 przez

nie narzekam