Lista ocen Peugeot 508 I Sedan 1.6 THP 156KM 115kW 2011-2014 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~borys
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Nie ma za bardzo o czym pisać, widoczność ok. przy czujnikach cofania przód tył nawet b. ok. Kapitalny system biksenonów skrętnych z automatem świateł mijania i drogowych bardzo poprawiający widoczność w nocy zwłaszcza w trudnych warunkach, przednia szyba chyba chyba specjalnej konstrukcji gdyż nie oślepiają mnie samochody nadjeżdżające z przeciwka (zupełnie odwrotnie niz w poprzednich autach)
~j.radecki
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Lewy słupek "A" zasłania koszmarnie dużo. Trzeba strasznie uważać, czy ktoś nie wychodzi lub nie wyjeżdża z lewej strony. Podobnie jest ze słupkiem "B", który jest niezwykle szeroki. Uciążliwe zwłaszcza gdy stoimy na skrzyżowaniu pod niewielkim kątem - w prawo nie widać prawie nic.
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Do przodu dobrze, do tyłu dobrze, za to na prawo fatalnie co jest spowodowane wyjatkowo szerokim środkowym słupkiem. Zdarzyło mi się kilka razy nie zauważyć samochodu z prawej strony, tzreba sie mocno wychylać.
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
jak to w sedanie do tyłu jako tako. pomagają duże lusterka i czujniki parkowania. przeszkadzają bardzo szerokie słupki środkowe. bardzo dobre standardowe światła mijania wykonane w technologii NEO.
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
jak to w dzisiejszych sedanach, mała tylna szyba wysoko poprowadzona linia okien. ale z czujnikami cofania i dużymi lusterkami jest w porzo. troche przeszkadzają bardzo szerokie środkowe slupki.
~KD
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Jak dla mnie b. zarzutu, ale dla mniej wprawionych wymaga przyzwyczajenia (przedni boczny słupek przy skręcie w prawo oraz jazda do tyłu - pomagają precyzyjne czujniki cofania)
~franfan
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Dla mnie osobiscie jest b. bobra. Na początku wymagaja przyzwyczajenia skrety w prawo (szerokie słupki przednie). Czujniki cofania przód i tył b. zarzutu
~ErKa
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Nie narzekam, poczatkowo wymaga przyzwyczajenia, po kilkuset km nie mam zadnych uwag. Konieczne jednak czujniki przynajmniej na tył).
~srebrny
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Z widocznością niestety nie jest rewelacyjnie. Z tyłu czujniki to właściwie konieczność. Przeszkadza też szeroki słupek B

Usterki Peugeot 508 I

Peugeot 508 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jacek
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Doskonale do przodu i do tyłu, gorzej na boki z racji szerokiego słupka B oraz dość szerokiego słupka A.
Peugeot 508 I Sedan