Lista ocen Peugeot 607 2.2 HDi 133KM 98kW 2000-2010 (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Auto zawiodło mnie na drodze tylko i wyłącznie w przypadku FAPu. Miało to miejsce zaraz po wyjeździe z ASO Peugeota. Momimo resetu błędów w komputerze. Po przekroczeniu 3500 obr/min auto wchodzi w tryb awaryjny i silnik po prostu gaśnie. Możemy go od razu zapalić ponownie i jechać dalej. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że zaraz po odebraniu auta z ASO pojechałem w trasę do naszych zachodnich sąsiadów. Tutaj pojawił się właśnie problem. Bo...
~hb@pnet.com.pl
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Lampka awaria silnika kilkakrotnie przełączyła silnik w tryb pracy awaryjnej.Serwis próbował, różnych rzeczy i po dłuższym czasie się udało ale co było kto to wie, wyświetlacz nawigacji wymiana, awaria poduszek (lampa - gdzieś brak styku), fotel kierowcy - oparcie ruszające się ostatni raz miałem taką przyjemność w 126P w 81 roku. Był taki okres, że w serwisie na mój widok wymiotowali.
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Tu również nie mam się do czego przyczepić - jedyna poważniejsza rzecz, którą musiałem wymienić i która unieruchomiła samochód była pompka paliwa znajdująca się w baku, natomiast uległa uszkodzeniu wyłącznie z mojej winy (nie miała chłodzenia, gdyż wyjeździłem paliwo prawie do „zera”, a jest ona chłodzona paliwem), dlatego przyznaję tutaj pełne 5 gwiazdek.
~niezdowolony
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
strasznie awaryjne auto. jest to moj 3 samochod tej marki no i niestety juz ostetni.od jakis 6miesiecy elektrycy nie moga sobie poradzic z z usterka auta. wymienione zostaly juz praktycznie wszystkie zawory oraz czujniki od turbo jaki i sama turbina i niestety nadal auto bie jedzie... szczerze nie polecam... chyba ze ja tak zle trafilem
~eugeniusz
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
przepływka - spadek mocy - po wymiane OK - koszt 50 zł ., za uzywke _ zalecenia omijaj ASO - brak kompetencji - mozliwości merytoryczne - mierne . Kasa niewspolmierna do naprawy i rzeczywistych kosztów - ASO na terenie RP zyje z serwisu a nie ze sprzedazy sam.
~Cezorex
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Zawsze dowozi na miejsce. Bez różnicy czy to będzie 20km czy 600km. Auto jest stworzone do pracy pod względem jednostki. Zawieszenie jest trochę delikatniejsze niż gdzie indziej więc trzeba częściej zaglądać pod spod, aby z jednej awarii nie zrobiło się dziesięć.
~Daddda
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Sprężarka... potrafiła wyłączyć się od tak. Na autostradzie 140km/h a tu nagle moc spada bo sprężarka postanowiła sobie odpocząć. Regenerowana, kilku mechaników , kilka napraw, kilka diagnoz, a ona dalej swoje, potrafi strzelić focha, a nowa więcej warta od samochodu
~Strielok
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Wspomniane wcześniej: filtr FAP oraz turbina. Jeżeli samochód jeździ tylko po mieście bardzo łatwo można zapchać ten filtr, ponieważ wóz nie ma kiedy go wypalić.
~Misiek
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
ogolnie Peugeoty jak i Citroeny / Francuskie smaochody / mają to do siebie ze sie psują padają skrzynie biegów
~scorpion
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Wyłączenia silnika w czasie jazdy. Prawdopodobnie powodem jest za mały fitr paliwa w baku i jego częste zatykanie się.