Lista ocen Renault Clio II (403) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 724 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiu
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Bardzo atrakcyjna biorąc pod uwage konkurencje (Peugeot 206,VW polo, Opel Corsa) wrzesień 2011 -zapłaciłem 11500zł, lecz samochód sprowadzony z francji juz opłacony, motyw jest taki ze jak juz ktoś był we francji to dobrze wie jak tam ludzie jeżdżą a dla tych co nie wiedzą to informuje że yyy...stłuczka dziennie to normalka:D Moja Cliówka była mocno poobijana lecz technicznie sprawna ale (błotniku z przodu plastikowe -nigdy nie zardzewieją)...
~Łukasz
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
JEdyne co mi się nie podoba, to spasowanie błotników. Lewy błotnik w rogu przy szybie jest gorzej spasowany od lewego. Tak samo było w moim poprzednim clio z 2000r. Pojechałem na gwarancji i szef serwisu powiedział, że tak poprostu jest i nie podlega to gwarancji. Serwis (Zdunek w Gdańsku) do tanich nie nalezy. Kasują jak za zboże. Piszczące hamulce też nie podlegały gwarancji i za czyszczenie skasowali ponad 100 zł. Fiat ma dużo tańszy...
~bbbb
Hatchback 1.1 58KM 43kW
Wachał bym sie pomiędzy dobrze a przeciętnie. Powiedzmy że przeciętnie z plusem. ale zaznaczam że nie mam porównania z innymi samochodami. Ciężko opierać swoje poglądy na wrażeniach z jazdy innym samochodem na fotelu pasarzera na dystansie choćby nawet 300 km i porównywać to ze swoim który zna się doskonale... Jest to mój pierwszy samochód kupiny jako nowy u deleara w Polsce. (wczesniej poruszałem sie niesowimi samochodami)
~ww
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Mój egzemplarz kosztował 35 tys zł za wersję podstawową, nawet bez klimy. To był 2002 r., więc uwzględniając zarobki w tamtych czasach, uważam, że wcale nie było to mało. Jakość wykonania była przyzwoita - wydaje mi się, że lepsza niż w dzisiejszych samochodach z tego przedziału cenowego. Gdybym miał ponownie podejmować decyzję zakupową, nie kupiłbym jednak Clio. Wolałbym lekko używany samochód troszkę wyższej klasy.
~Bartłomiej L.
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Jako sprawne, ekonomiczne, wygodne 3 drzwiowe miejskie wozidełko dla 2 osób + bagaż i do okazjonalnego wyjazdu w dłuższą drogę + czasem okazjonalne dodatkowe 2 osoby z tyłu świetnie się sprawdza. Małe spalanie, kultura pracy, wystarczająca sprawność, mała awaryjność... Co tu więcej dodać- samochód wart swoich pieniędzy. Nie chcę się powtarzać zapraszam do zapoznania się z pełną moją oceną
~bunny
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Nawet gdybym bardzo chciał nie moge narzekać. bardzo tani w eksploatacji, tani w modernizacji, spory bagażnik, bardzo bezpieczny od 4-6 poduszek ABS ESP.Doskonałe rozwiązanie za rozsądną cenę. Naprawdę warto rozejrzeć się za modelem we Francji nawet wliczając podróż i koszta rejestracji, które notabene można odzyskać, samochód kupiony za granicą wychodzi przeciętnie o 2-3 tys taniej niż krajowy.
~loocash.b@interia.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Za tą cenę nigdzie nie oferowali mi nic co by miało choć porównywalne wyposażenie więc kupiłem Clio i jestem bardzo zadowolony, nawet można powiedzieć mile zaskoczony gdyż nie spodziewałem się że będzie to tak wdzięczne autko. Wiadomo - nie jest to samochód klasy PREMIUM więc nie ma co oczekiwać od niego takiej jakości, ale moim zdaniem jak na swoją klasę reprezentuje naprawdę bardzo wysoki poziom.
~Milo Wrocław :)
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
w miare wypasiona wersja z silniczkiem 1,2 16v (75 kucyków kosztuje ok 40 000zł ale w tym sa 4 poduchy, abs, ba, elektryka, piro pasy, poduchy, wspomahanie kierownicy (dualne i zalezne od prędkości), wspomaganie hamowania, dodatkowo dwustopniowe i masa innych bajerów o których w tej chwili zapomniałem :) Kasy która wyłożyłem na tą furkę nie żałuje chociaż na nia musiałem popracować. Wiec WARTO!!
~G
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Stosunek ceny do jakości wypada całkiem nieźle. Za 6-cio letniego z przebiegiem 120tys z kawałkiem, w pełnej opcji (Extreme) dałem 13tys i sądzę że było warto. Z początku nastawiłem się na zakup czegoś starszego niemieckiego o podobnej wartości, ale po obejrzeniu wielu złomów, zupełnie przypadkiem natknąłem się na ten model i od razu wiedziałem że to jest to.
Dziennik kosztów dla Renault Clio II
5,4
7,1
7,6
~Jarek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
w 2002 nowe auto wersja 1.2 16v z 4 poduszkami ABS dzielonymi siedzeniami elektrycznymi szybami, glosnikami centralnym zamkiem i mnostwem innych rzeczy za 35 tys byla nie do pobicia w tej klasie. Nowe Clio III juz jest drozsze ale w koncu zostalo samochodem roku. Ten model jest moim zdaniem najlepszym z gamy Renault sadzac rowniez po opiniach innych forumowiczow.