Lista ocen Renault Clio II (403) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 724 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fejsu
Hatchback 2.0 16V Sport 172KM 127kW
Własnie to sprawiło że stałem się posiadaczem tego wozu, fajnie jeździ i przy tym nie rujnuje kieszeni , spalanie jak na 2.0 też nie wielkie ze wzgledu na mase.
~Michał
Hatchback 2.0 16V Sport 172KM 127kW
Cena śmiesznie niska jak na auto mające takie wyposażenie. Klimaty,akcja automatyczna, podgrzewane lusterka, tempoamat, światła xenonowe, bardzo elastyczny silnik.
~Kierowca
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Duży wybór części - trzeba jednak sporo się naszukać - ceny niektórych zamienników potrafią się wahać w różnych sklepach od 100-600zł (silnik krokowy) mimo tego samego producenta.
~Om
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Pluję sobie w brodę, że wydałem prawie 8 tysięcy na to auto. Głupi byłem i kierowałem się bardziej tym jak wygląda. Słaba jakość plastików. Po 2 latach trzeszczy mi co nieco za uchem.
~kopciuch
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Oceniam najwyżej ponieważ nie można oceniać stosunek jakość/cena przy autach używanych. Raz trafisz na frajera co Ci wciśnie babola a raz na uczciwego sprzedawcę/
~TomekK
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Niskie ceny na rynku wtórnym i spory wybór krajowych egzemplarzy. Za stosunkowo nieduże pieniądze możemy mieć dobre auto, które nie ustępuje swoim konkurentom z klasy B.
~nivomat
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Całkiem przyzwoicie. Cena zakupu jest atrakcyjna, ale trzeba się liczyć z pewnymi wydatkami. Gdyby nie mało trwałe zawieszenie, stosunek jakość/cena byłby rewelacyjny.
~Cliowicz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jak za 10 tysięcy złotych to można miec super samochodzik. Oferta na rynku wtórnym jest naprawdę duża, więc warto poszukac czegoś fajnego:) Lepiej silnik 1.4 lub diesel 1.5
~Roban
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Kosztował nowy ok. 34 tys. (tyle co np. Punto). Trochę mocno wytarła się dżwignia biegów i kierownica (jeżdżenie po mieście). Wyposażenie praktycznie żadne, tworzywa \"takie sobie\".
~Bajek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Super wyposażenie za przystępną cenę. Słyszy się ze francuzy są niedobre. Ja nie doświadczyłem tego. Wygoda, duże bezpieczeństwo, świetne wyposażenie. Naprawdę polecam