Lista ocen Renault Clio II (491) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 636 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Storia 1.2 58KM 43kW
Uszczelki to priorytetowa sprawa jeżeli chcemy jeździć często w trasy. Wymieniać na nowe porządne. W innym wypadku powyżej 70km/h szum z drzwi jest dokuczliwy.
~JD
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Przy jeździe więcej niż 100km/h w środku zaczyna robić się nie za ciekawie. Przy redukcji na niższy bieg silnik czasem wyje do tego stopnia że rozmowa z pasażerem jest niemożliwa. JD
~Maciej
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Słychać silnik od 3000 obr. , ogólne wyciszenie na 4, choć pewne dźwięki są nieco irytujące(skrzynia na 1 i 2 biegu, dodawanie gazu, rzadko kabina, niekiedy praca zawieszenia)
~conradex
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
No huczy jak mało co, przy 140-160 lepiej głośniej radio włączyć, chociaż po długiej jeździe aż głowa boli, przy 100-120 znośnie, ale lepiej głośniej rozmawiać.
~Radek
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
W pierwszych dniach użytkowania stojąc na światłach sprawdzałem czy silnik nie zgasł. A co do szumów - jakie sobie kupicie opony taki sobie szum będziecie mieli.
~Piotr
Hatchback 1.1 58KM 43kW
I dobrze i źle- auto jest dobrze wyciszone, jednak silnik jest słaby i powyżej 100 km/h słychać go dość głośno. Jednak w sumie to nie jest wada- po prostu oczywista sprawa.
~H.R
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ogólnie w samochodzie jest cicho, pod warunkiem, że nie wkręcamy silnika na wysokie obroty, wtedy zaczyna się robić nieprzyjemnie. W mieście prawie nie słychać że jedziemy :)
~Roban
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Żadna rewelacja, ale nie miałem też miałem powodów do narzekania. Karoseria dośc opływowa i nic mi nie świszczało ani nie brzęczało nawet przy większych prędkościach.
~madebyzosiek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Przy jeździe w mieście najwięcej hałasu robi dmuchawa i radio, na trasach przy prędkości ponad 120 trochę jest głośno ale wydaje mi się, że jak na tą konstrukcję jest ok.
~szczypek
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
do 150km/h jest cicho, powyżej tej prędkości jest duży hałas, ale w końcu to bardziej auto miejskie niż na trasy, a np w lagunie jest cisza w całym zakresie prędkości.