Lista ocen Renault Kangoo (499)

4,1
~przemgodz@poczta.onet.pl
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Ten model, który zakupiłem uważam za dobry ale jakbym kupował jeszcze raz to: - nie ten silnik (wybrałbym 1,9 dCi) Nie wiem jak z takimi drobnymi usterkami w innych modelach czy wszyskie mają takie wady czy poprostu ja źle trafiłem
~martenzyt
Renault Kangoo II
Mikrovan 1.5 dCi 105KM 77kW
To mój drugi Kangur. Poprzednio miałem jedynkę z benzyniakiem 1,4. Był trochę mniejszy w środku i na zewnątrz. Przede wszystkim jednak był dużo lżejszy. Dlatego mimo tylko 75 KM, w mieście był znacznie bardziej żwawy od obecnego. Mój aktualny Kangur, za to, o wiele lepiej sprawdza się w trasie. Moc 105 KM wystarcza do szybkiej jazdy autostradowej i do wyprzedzania. Ponad 3 tys. obrotów można nawet powiedzieć, że jest dynamiczny. Jest to jednak...
~Adam
Minivan 1.2 60KM 44kW
Ujdzie, choć ma wiele wad. Ewentualnie mogę polecić tylko osobom, które potrzebują minivana ze względu na dużą ładowność auta.
~Lopez
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Dla młodego człowieka jak ja 25lat autko rewelacyjne. Na wakacje wyciągam siedzenia i jest camping w którym spokojnie idzie się wsypać, rozłożyć stolik jak pada i coś zjeść, obejżeć jakiś film, cóż więcej chcieć. Autem jeździ mi się doskonale, jest duże, a w prowadzeniu i parkowaniu tego się nieodczuwa. Zdecydowanie polecam
~andrzejkosmaczewski@wp.pl
Minivan 1.2 60KM 44kW
Bardzo funkcjonalny pojazd , którym przewoziłem już wiele rzeczy , z którymi użytkownik zwykłej osobówki by już sobie nie poradił (meble kuchenne , lodówka , sofa 3-osobowa itp.) Świetny na wyjazdy rodzinne . Słaba dynamika , ale ponieważ rekompensowana jest oszczędnością paliwa , to pozostawiam to bez wpływu na ocenę . Szczególnie ,gdy,tak jak w moim wypadku , funkcjonalność i niezawodność przedkłada się nad "wyczyn" ;-) . Dodam...
~Kangoo WWL
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Gdy juz czlowiek zrozumie, ze kazde zaokrąglenie ma swoj cel a samochod ten ma byc praktyczny a nie jezdzic po bulwarach i zwracac na siebie uwage bedzie zadowolony. Gdy sie dba i doglada, autko smiga a o usterkach mozna zapomniec. Miejsca bardzo duzo, silnik wystarcza do spokojniej jazdy. Po 13-14 godzinach w aucie dzien w dzien nic mnie nie boli i dalej prowadze go z usmiechem. Jedyne czego mi w nim brakowalo a co kupilem juz oddzielnie to...
~wojtex
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo dobre uniwersalne auto. Uniwersalne - czyli przestrzeń kosztem osiągów; mam wersje PAMPA więc \"wszędzie \" wjedzie, wszystko do niego wejdzie. Wygodny, ale mało ekonomiczny. Auto sportowe to nie jest, ale nie oczekiwałem tego zwłaszcza swiadomi wybierając silnik oraz gabaryty. Polecam przedsiębiorcom posiadajacym rodziny :)
~Oliveira
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
To jest samochód "z duszą". Trzeba go polubić - będzie dobrze służył. No i potrzebuje mądrego mechanika.
~miro
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Pomimo dwóch poważniejszych usterek całość oceniam b. dobrze. Samochód rodzinny, wygodny i przestronny, wyposażony w b. dynamiczny silnik. Jazda nim oraz ogólnie jego użytkowanie to naprawdę przyjemność.

Usterki Renault Kangoo

Renault Kangoo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robert
Renault Kangoo II
Mikrovan 1.5 dCi 110KM 81kW
Samochód o wyglądzie lodówki, ale bardzo praktyczny. Gabaryty kompaktu, ale wnętrze katedry. Fajne relingi dachowe ze zintegrowanymi poprzeczkami, tzw. 2w1. Nie wiem kto był pierwszy, czy Niemcy, czy Francuzi, ale Mercedes Citan zewnętrznie różni się tylko atrapą. Samochód fajny dla kogoś, kto ma dużą rodzinę, jeździ za miasto na działkę lub ma budowę, do tego wysoki prześwit 18cm - jak w SUW'ach. Szkoda, że nie ma napędu 4WD.
Renault Kangoo