Lista ocen Renault Kangoo (499)

~digambar
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
przy obecnym przebiegu można powiedzieć, że nadaje się do pracy w firmie, a także dla rodziny, po 100 tys. już bym go nie kupił.
~Rynio
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 65KM 48kW
Oczywiście jak ktoś chce to narzeka, ale musi wiedzieć co i za ile kupuje. Najważniejsze tylko pewne paliwo!!! W innym przypadku już po 60 000 km problemy. Samochód ciągnął po 1200 kg i nic
~gisbern
Minivan 1.9 D 65KM 48kW
Ogólnie miło wspominam jazdę Kangurkiem,gdyby nie ceny części i brak zamienników to tylko wymiana oleju, klocków, opon+paliwo i jazda
~Matex
Renault Kangoo II
Mikrovan 1.6 16v 105KM 77kW
Czasami klekocze mi jak diesel, ale ponoć ten typ tak ma... (Silnik)
3,4
~fergusson
Minivan Facelifting 2003 1.6 I 16V 95KM 70kW
Ogólnie można powiedzieć że auto jest dobre ale wyłącznie jako dostawczak dla małego biznesu. Osobówka nie sprawdza sie przez brak komfortu. Słabiutkie radio. Głośniki można wyrzucić do kosza. Polecam radio i system we własnym zakresie.
~allo allo - kangoo...
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
kupilem go w salonie. najmniejszy z "kanguro-podobnych" ale ogólnie (może z sentymentu) nie mogę narzekać na niego, mimo swoich rozmiarow (188cm/117kg)nie czuję się jak w klatce. prócz wspomnianych problemów z klimą - całkiem niezłe autko. polecam!
~jbednarski1@buziaczek.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
Mam 55 lat . Od 34 lat jeżdżę różnymi markami samochodów."KANGUR" jest najlepszy, oczywiście w swojej klasie. A może DOBRY egzemplarz? A może to RENAULT jest dobry? A i do serwisu mam szczęście. `Apropos RENAULT, mam dobre doświadczenie z Clio II 1,4E16V przebieg 60 tys km więc może to nie przypadek?!
3,5
~Tadeusz P.
Minivan Facelifting 2003 1.5 dCi 82KM 60kW
Serwis wypiera się napraw podlegających gwarancji, Centrala w Warszawie bez sprawdzania telefonicznie rozpatruje skargi na pracę serwisu i nie uznawane reklamację. W odpowiedzi przesyła informację z której wynika że My klieńci niszczymy swoje auta lub też odsyła nas powtórnie do serwisu gdzie Kierownik twierdzi ponownie że nie uznaje reklamacji.
~Jarosław Banaś
Renault Kangoo II
Express Maxi Facelifting 2013 1.5 dCi 110KM 81kW
Szukałem drugiego samochodu do firmy którym miałem jeździć osobiście. Miał być wygodny i dawać choć trochę przyjemności z jazdy nim. Oczekiwania spełnił z nawiązką: samochód jest mega wygodny, dynamiczny, oszczędny, pojemny i w dodatku reprezentatywny. Polecam.

Usterki Renault Kangoo

Renault Kangoo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pomernacki@neostrada.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
W tej cenie i w tym segmencie można być mile zaskoczonym i nabrać sympatii i zaufania do tego auta tym bardziej, że potrafi łączyć wiele funkcji, czyniąc go uniwersalnym i na piknik dla rodziny i do biznesu i do kościoła.
Renault Kangoo