Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (103) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 155 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciusb
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak zawsze i wszędzie mogłoby być ciszej. W porównaniu do Passata 2000r Laguna jest czymś czym są kapcie skórzane na nogach w porównaniu z lekarskimi drewniakami. Wyciszenie niemal doskonałe. Lekko buczy przy przyspieszaniu ale po osiągnięciu prędkości we wnętrzu jest naprawdę bardzo cicho. Jedyne co może drażnić to szumy powietrza przy przednich słupkach powyżej 120km/h. Oczywiście sporo zależy też od opon. Moja Laguna jeździ na nowych...
~Paweł Polcyn
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Sam samochód jest bardzo cichy. Jednak uwaga: W lagunach chałasują plastiki i czeszczy fotel. I to wew wszystkich. sprawdzałem. W mojej dodaktowo "brzęczy" od wibracji lusterko wsteczne - w serwisie mają dokleić, zobaczymy. Wady te rękompensuje bardzo dobre wyciszenie wnętrza od hałasu silnika.
~AntyFanLagun
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Wyciszenie nie jest źle na samochód tej klasy. Ale dobrze też nie jest. Kiedy radio jest wyłączone można usłyszeć dosłownie wszystko co się dzieje z autem i odgłosy najbliższego otoczenia, z jednej strony to dobrze, ale jeśli chodzi o wyciszenie jest dość przeciętnie...
~orlos21
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Doskonałe wyciszenie auta. Jak pierwszy raz usłyszałem silnik na zewnątrz przez chwilę przeszła mi myśl czy to przypadkiem nie benzyna ;) Słuchajcie silnik faktycznie pracuje cicho w środku. Nawet przy szybkiej jeździe nic nie drga w środku, spokojnie można rozmawiać słuchać muzyki.
~Than
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Ogolnie cicho. Toczenia nie slycgac po wymianie kiepskich opon seryjnych na lepsze. Wszystkie plastiki trzeszcza. Nie do naprawienia w serwisie (probowali 5 razy). Drzwi przy podjezdzaniu na kraweznik trzeszczaly jakby mialy odpasc. Pomoglo WD40 w odpowiednich miejscach.
~AdamG666
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Dobre wyciszenie, na zimnym silniku jest trochę głośny, plastiki potrafią też dać się we znaki, ale jeżeli już się rozgrzeje to nie można mu niczego zarzucić. Przy 150 km/h można spokojnie prowadzić rozmowę, później zaczyna się powoli robić głośno.
~tomash
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Wyciszenie kabiny jest wręcz rewelacyjne. Nawet jeśli pod maską siedzi diesel, to dźwięk silnika praktycznie nie przedostaje się podczas podróży do wewnątrz. Opon też praktycznie nie słychać. Najbardziej do wnętrza przedostaje się odgłos zawieszenia.
~Byku87
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Do prędkości autostradowych jest w miarę cicho... niestety potem przeszkadza szum powietrza. Silnik jak na diesla dobrze wyciszony, trudno poznać ze to diesel. Oczywiście słyszalny jest(ba... to nie segment wyższy), ale nie jest natarczywy.
~maciusb@go2.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Nie mam żadnych uwag. Oczywiście przy wkęcaniu silnika na wyższe obroty lub przy gwałtownym przyspieszaniu silnik słychać ale przy stałej prędkości w granicach 140km/h bez wysiłku można rozmawiać lub słuchać radia.
~brudelko@vp.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
SUPER nawet jak na diesla, chociaz czasem plastiki o sobie przypominaja-szczegolnie przy naglej zmianie tem. Mialem tez "swierszcza" w desce, ale chyba sobie "poszedl" po potraktowaniu plakiem wszelkich zakamarkow.
Renault Laguna II Hatchback