Lista ocen Renault Laguna II Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (103) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 155 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
w tej kategorii laguna najbardziej zaskakuje 130 km/h 6 bieg i jest cicho, w porownaniu do audi ktorym jezdzilem wczesniej jest naprawde duzo lepiej
~Arek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
To przecież francuski samochód. Tutaj dba się o komfort! Komentarz brzmi... Czy ten samochód na pewno jeździ? Jest w nim tak cicho i przyjemnie... :)
~Paluch Krzysztof
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Dobre, ale mogłoby być nieco lepiej, powyżej 120 słychać wyraźnie szum opon i powietrza (cały czas ta aerodynamika), jednakże wrzeszczeć nie trzeba.
~Zakupw salonie Renault Auto Compol Poznań
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
hałas,rura i katalizator hałasują, skrzynia, także, siedzenia skrzypią, szyby przy opuszczaniu i podnoszeniu kwwwicząąą, sprzęglo i skrzynia hałasują
~BEAUCE
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Do 90km/h jest dobrze, powyżej robi się głośno co mi przeszkadza dla porównania z laguną III to w mojej jest churagan
~Przemyslaw
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Ponownie nie ma rewelacji ale silnik disela przy predkosci 140km/h chodzi naprawde cicho nie to co klekoty forda ;-)
~Andee
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Doskonałe jak na diesla. Przy 140 km/h można szeptać w kabinie, nie to co w megance, którą jeździłem wcześniej.
~LUCJAN
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
MAJĄC DIESLA MA SIĘ WRAŻENIE JAZDY TROCHĘ GŁOŚNIEJSZYM BENZYNIAKIEM. TROCHĘ GŁOŚNIEJSZY PO PRZEKROCZENIU 130 KM/H
~Rychó
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
wg mnie bardzo dobrze wyciszone auto, Inne auta tej klasy z silnikami diesla chodzą głośniej (myślę o VW, Audi, Peugeot)

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~muzzy77
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
na wolnych nic nei slychac. w czasie jazdy przyjemne mruczenie diesla - kwestia polubienia tego typu silnikow.
Renault Laguna II Hatchback