Lista ocen Renault Megane I Hatchback (356) - Widoczność

Na liście zabraknie 705 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niko
Hatchback 1.9 dTi 100KM 74kW
Jest dobrze do przodu i na boki. Niestety mocno pochylona tylna szyba nie pomaga w parkowaniu tyłem. Trzeba się przestawić na parkowanie na tzw. lusterka.
~lazaliv@o2.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Duża powierzchnia szyb pomaga w manewrach parkingowych jak i w poruszaniu się na drodze. Lusterka odpowiedniej wielkości widać w nich wszystko co trzeba:D
~radou24
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
do przodu i na boki widać bardzo dobrze,ale przy cofaniu najlepiej sugerować się lusterkami,bo przez tylnią szybę niewiele widać :( ale ogólnie ok :)
~Dawid xdawidx78@wp.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Widoczność do przodu bez zastrzeżeń. Natomiast do tyłu jest gorzej, zwłaszcza jezeli do cofania użwamy wew. lusterka ale przeciez są jeszcze dwa.
~RobustBoy
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
przy cofaniu trochę się zawsze bałem, bo nie mogłem wyczuć końca samochodu, do przodu i na boki - ok, dobre lusterka boczne, przy zmianie pasa nieocenione.
~Yaco
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jak dla mie prawie doskonale, do przodu OK, na boki OK, do tyłu może trochę gorzej, ale cofa się bez większych kłopotów. BTW-jest to 5-drzwiowy hatchback.
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Widocznosc do przodu OK, ale nie widac maski i troche to przeszkadza. Na boki troche gorzej, przeszkadzaja slupki. Do tylu najgorzej, szczegolnie na parkingu.
~Mateusz A
Hatchback 1.4 Eco 70KM 51kW
Widoczność z przodu i z tyłu jest umiarkowana czasami widać wszytko, a czasami nic. Najgorzej jest przy parkowaniu.
~Kamil Ulatowski
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Przednia szyba jak i tylna pozwalają zobaczyć to co musimy, lusterka dość duże także wszytko tak jak się należy.

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~QdlataInc
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo dobra. Co prawda ja jestem dość niska i czasem z tyłem mam problem jak trzeba bardzo blisko podjechać, ale nic uciążliwego.
Renault Megane I Hatchback