Lista ocen Renault Megane I Hatchback (442) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 619 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~IS.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Skrzypi tylko pas kierowcy na zapięciu, poza tym nic. Nie działa zapala się kontrolka rezerwy (lmpka się włącza), ale postanowiłem nie wymieniać za 1000,00 zł. I tak jężdżę od 5 lat. Tylko raz zabrakło mi paliwa.
~freestylerka18@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
tragicznie; wiecznie sie psują jakies czujniki, wentylacja tragiczna, woda sie lała do środka przez czujnik od centralnego zamka; ciągle sie zapalają jakieś kontrolki, bez przyczyny (np. od ABS; po umyciu - gasną)
~asliwa@go2.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
slychac stuki w drzwiach prawych przednich, byly klopoty ze stukami klapy bagaznika, autoryzowany serwis na gwarancji nie jest w stanie usunac stukow szyby w prawych przednich drzwiach !!!!! i wiele innych drobiazgow
~andek_strauss
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Tak sobie, dużo różnych mniej lub bardziej istotnych podzespołów padało, mimo mało intensywnej eksploatacji, ale daję 3 gwiazdki, bo jednak kupiłem go z konkretnym przebiegiem i 11 letniego.
~użytkownik
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
zacina się centralny zamek drzwi z tyłu, cewki wysokiego napięcia wymieniłem jak kupiłem auto czasami przygasało podczas ruszania, od tego czasu ustało. Początkowo oryginalne cewki były awaryjne,
~zzz
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
psują się: podświetlanie tablicy, zegara i przełączników od ogrzewania, problemy z tylnym oświetleniem - cały czas jakieś zwarcia, notorycznie wybijane końcówki drążków kierowniczych (ale może to nasze drogi)
~dariusz.kondas@wp.pl
Hatchback 1.9 dCi 102KM 75kW
u tu zaczyna się tragedia jak nie wysiądzie klima to bagarznik się zamknie i nie otworzy to klamka odpadnie to czujnik klimy znów nawali a szkoda gadać przez te drobiazgi jestem królem warsztatów
~Dominik domilas@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Z tym jest akurat dobrze, jedyne co padło to cewki. A tłumik, który niby u innych pada co 2 lata, tu po 6 latach jest cały i zdrowy! Nie bierze oleju praktycznie wcale. łatwa obsługa serwisowa
~pinki
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Megankę trzeba "kochać" tylko wtedy jej wiele wybaczysz...autoryzowane servisy omijajcie dużym łukiem, drożyzna i bardzo często rażąca niekompetencja... Co do drobiazgów, jest ich sporo
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Hatchback
7,1
9,3
~canaris30@tlen.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Praktycznie po 250 tys auto należy zazłomować bo co chwile coś się psuło - jak na Renault polecam jazde do 150 tys poźniej zaczynają się inwestycje a po 250 tys auto się dosłownie sypie
Renault Megane I Hatchback