Oceny Renault Megane I Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW 1996-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Megane I Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW 1996-2000

~marekmazur1@wp.pl
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Akumulator oryginalny wypadałoby zamienić na krajowy o większym prądzie rozruchu - wówczas przy -25 st. nie ma problemu z uruchomieniem samochodu. Miałem obawy przed zakupem diesla, ale teraz zamieniłbym go tylko na silnik 120 lub 140 KM - też diesla. Chciałbym aby każdy następny samochód co najmniej tak samo sprawował się jak ten. Przy wadze ok.1200 kg mógłby być jeszcze mocniejszy silnik - w 1997 był to najlepszy montowany seryjnie (lecz nie...
~Marek
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Jeżeli ktoś lubi wyciągać to co dała fabryka to zdecydowanie polecam. Uwaga na kierowców w Octawiankach - chcą się ścigać ale na chęciach się kończy :))) No i ta sylwetka !!! W całej masie furmanek o kształtach z przed 10 lat człowiek czuje się zdecydowanie dobrze :)
~Kazimierz
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
wypsażenie:klimatyzacja,ABS,opony185/65/15,elektrycznie podnoszne szyby przednie, 4 poduszki, regulowany fotel kierowcy i kierownica,reflekrory przeciwmgiele centralny zamek i parę drobizgów w ośietleniu ułatwiających eksploatacje,dobre prowadzenie,dobrze wybiera nierówności na jezdni.
~goodwick
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Samochód jest bez zastrzeżeń, mało awaryjny. Troche źle rozmieszczony jest osprzęt silnika nie ma wystarczająco miejsca żeby coś odręcić (np. rozrusznik) trzeba się ostro nagimnastykować żeby go odręcić.
~domin-lab@o2.pl
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Jeżeli chodzi o nowy Renault Megane Grandtour 1.9DCI jest bardzo udany. Cena przy w wersji LUX DYNAMIQE jest bardzo konkurencyjna w porównaniu z rywalami. Za np. Golfa V z tym samym wyposarzeniem musiałbym zapłacić o 23 tys. więcej. 6 poduszek powietrznych, w tym 2 podwójne kurtyny dają poczucie bezpieczeństwa, a na bezpieczeństwie nie należy nigdy oszczędzać. Gorąco polecam.
~andrzej andy@tele2.pl
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
przejechałem tym autem w 2 lata 100 000 km bez żadnej poważnej usterki,auto jest serwisowane,doskonałe przuspieszenie jak na tdisla,świetnie sie prowadzi trzyma sie dobrze drogi,jest wygodny dla pasazerów,duzo miejsca w bagażniku.To moja 2 z kolei renówka poprzednio miałem renault 5 gtx 1.8 ,równie doskonała.Nie zmieniam
~oloaga@vp.pl
dał bym 6 gdyby był 6 bieg i lepsza jakość wykończenia
2,3
~marek
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
dość wygodny, małe spalanie - może być na krótkie przejazdy; jak ktoś chce zrobić większe przebiegi na pewno będzie częstym gościem w warsztacie
2,7
~Zawiedziony
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Auto kiepskie, bez rewelacji, przesiadłem się na nie z benzynowego Opla, to tak jakby niebo zamienić na piekło. Nie polecam.
~Adrian
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
samochud jest ekonomiczny dopracowany i bardzo wygodny oraz trochę za miękki
Renault Megane I Hatchback