Lista ocen Renault Megane I Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW 1996-2000 (63)

2,7
~Zawiedziony
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Auto kiepskie, bez rewelacji, przesiadłem się na nie z benzynowego Opla, to tak jakby niebo zamienić na piekło. Nie polecam.
~marekmazur1@wp.pl
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Akumulator oryginalny wypadałoby zamienić na krajowy o większym prądzie rozruchu - wówczas przy -25 st. nie ma problemu z uruchomieniem samochodu. Miałem obawy przed zakupem diesla, ale teraz zamieniłbym go tylko na silnik 120 lub 140 KM - też diesla. Chciałbym aby każdy następny samochód co najmniej tak samo sprawował się jak ten. Przy wadze ok.1200 kg mógłby być jeszcze mocniejszy silnik - w 1997 był to najlepszy montowany seryjnie (lecz nie...
~COSMO
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Silnik 1.9 jest optymalną jednostką napędową dla megane II. Jest bardzo elastyczny w dolnym zakresie obrotów. (Silnik)
~domin-lab@o2.pl
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Jeżeli chodzi o nowy Renault Megane Grandtour 1.9DCI jest bardzo udany. Cena przy w wersji LUX DYNAMIQE jest bardzo konkurencyjna w porównaniu z rywalami. Za np. Golfa V z tym samym wyposarzeniem musiałbym zapłacić o 23 tys. więcej. 6 poduszek powietrznych, w tym 2 podwójne kurtyny dają poczucie bezpieczeństwa, a na bezpieczeństwie nie należy nigdy oszczędzać. Gorąco polecam.
~Sławek
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
silnik bardzo głośny, hałąs nie pozwala cicho słuchać radia, ani rozmawiać przyciszonym głosem- jak w ciężarówce:( (Wyciszenie)
~zygert@op.pl
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Samochod jest wpozadku, chodz sprawia wrazenie delikantego. Zawieszenie bardzo dobre, dobrze trzyma sie w zakretach to jest wielki plus tego auta.
~Grzegorz P
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Jetem szczęsliwym posiadaczem Meganki z silnikem Diesla o mocy 98 KM auto jest bardzo dynamiczne a zarazem ekonomiczne!!! Na pełnym baku około 58 litrów przejechałem 1060 km Rewelacja!!! Chcę podkreślić że jestem kierowcą który lubi szybką i dynamiczną jazdę. Auto użwyam do pracy i średnio miesięcznie przejerzdzam 4000-5000 km przez okres 8miesięcy (tak długo posiadam to auto) tylko wymieniam olej i wszystkie filtry i jest bez zarzutu!!!... (Silnik)
~majar
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
przy odrobinie dbałości o przeglądy, wymianę części i materiałów eksploatacyjnych potrafi się odwdzięczyć niezawodnością
~buzet@op.pl
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
mogliby Francuzi lepiej montować, nie byłoby trzasków i pisków.
~oloaga@vp.pl
dał bym 6 gdyby był 6 bieg i lepsza jakość wykończenia