Oceny Renault Megane I Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW 1995-2002

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Megane I Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW 1995-2002

~moto maniak
Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW
moze i golf jest troche lepszy i ma 10 koni więcej ale żeby mieć golfa w dieslu od 1 właściciela, zakupionego w polskim salonie, serwisowanego i bezwypadkowego musiał bym dołożyc około 5-6 tys. a o tyle lepszy to golf na pewno nie jest, a zapomniałem ze moja renata ma 4 poduchy i klimę. Więc golfiaze niech jezdza golfami a cwaniaki renówkami
~arturro779@wp.pl
Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW
Witam-mam kombi i teraz zawsze bede kupowal kombi-ogolnie auto godne polecenia z malenka wada-troszke za mala moc jak na taki silnik 80KM -mogloby byc troszke lepiej ale jes OK
~MIx
Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW
Samochód jest bardzo fajny. Ekonomiczny, pakowny, wygodny, w miarę komfortowy (tapicerka welurowo-skórzana, klimatyzacja, elektryczne szyby), bardzo ładny wygląd. POLECAM!
4,1
~zbron999@yahoo.de
Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW
Bardzo mile zaskoczony jestem dieslem. Znajomy polecił mi właśnie tą wersję dTi bo trwalsza od dCi. Silnik elastyczny. Troszkę przeszkadzał hałas po przesiadce z benzyny. Ale co do kultury pracy oraz elastyczności żadnych zastrzeżeń. (Silnik)
~Vildur
Kombi 1.9 dTi 80KM 59kW
Biegi dobrze wchodza ale wkurza mnie ze 2 jest taka slaba, musi miec odpowiednia predkosc zeby dala rade. (Skrzynia biegów)
~Paweł
auto godne ceny