Oceny Renault Megane I Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2003

Renault Megane I Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane I Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2003

~Marcin
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Moje pierwsze auto, więc wymagania nie były zbyt duże. Mimo wszystko muszę przyznać, że będę dobrze wspominał ten model. Spalanie na dobrym poziomie (trasa: 4,7 przy spokojnej jeździe, 5,8 przy normalnej i 6,8 przy dynamicznej; w mieście ok. 8) i całkiem przyzwoita moc (1.4 v16), która przy umiejętnym przyspieszaniu pozwalała na w miarę sprawne wyprzedzanie. Mimo wszystko uważam, że nie jest to auto na trasę (benzyna) - raczej taki uniwersalny...
3,8
~Tomek...
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Przez te 130 tyś. km jeździło mi się naprawde BARDZO DOBRZE. Mimo problemów z hamulcami to bardzo udane auto. Myśle, że równie dobre ja np VW Golf, który też ma swoje wady, m.in. także z cewkami zapłonowymi - ciekawe... Poza tym, mimo upływu lat, auto trzyma się całkiem dobrze i nadal BARDZO ŁADNIE WYGLĄDA!!! Nie ma śladów korozji, a wnętrze nie nosi zbyt wielu śladów użytkowania. Materiały naprawde dobrze się trzymają w tym aucie. Nawet...
2,3
~Łukasz
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Samochodem jeździłem blisko 8 lat, był w rodzinie od samego początku, kupiony w polskim salonie. Być może w 2003 roku, kiedy samochód wyprodukowano, mógł dawać jakąkolwiek radość z jazdy, ale po kilku latach bardzo źle się zestarzał. Więcej szczegółów postaram się opisać w poszczególnych sekcjach.
~Czarnoskrzydly
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto użytkowałem w przeszłości przez 8 lat zanim zmieniłem na BMW F30. Jak na 95KM to całkiem żwawe (Focus 1,6 105KM to przy nim straszny muł) - zasługa niskiej masy pojazdu w okolicach 1100kg. Bardzo ekonomiczny silnik, nawet podczas butowania na autostradzie z utrzymywaniem prędkości 160-170km/h spalanie nie osiągnęło 10l/100km, z drugiej strony jednak mamy dość niskie przyspieszenie , zwłaszcza przy wyższych prędkościach. Coś za coś.
~rysbed
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nie wiem dlaczego ale samochód ma rok produkcji 2003. To był już chyba rok produkcji modelu Renault II, a kocówka produkcji I.Kupiłem 4 letni samochód z przebiegiem 17500km. Okazja cenowa w odniesieniu do stanu. Obecnie dobijam do 100000 i jestem zadowolony. W trakcie przebiegu ponad 70000 km dwa przypadki awarii: cewki zapłonowe i tylne amortyzatory. Samochód regularnie serwisuję średnio co 25000km.
~krol
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Moim zdaniem bardzo udane auto jak za te pieniądze. Jest bezawaryjne i proste w obsłudze. Częsci tanie i dostępne w każdym sklepie motoryzacyjnym. Samochód ma bardzo duży bagażnik więc jest idealny dla rodziny. Świetnie spisuje się na LPG i mało pali. Jedynie wygląd mi się nie podoba, wydaje sie byc ociężały. Na prawdę polecam.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
7,1
7,6
~Artur
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto godne polecenia, mało awaryjne mimo że zdążają się egzemplarze które co drugi dzień stoją zepsute to akurat mój ukochany wozik jest mało awaryjny i na pewno jeśli do tego dojdzie i go sprzedam to będzie to kolejny francuz, a raczej na pewno Renault. A jak nie będzie potrzeby to zostawię je na bardzo długo. Polecam, najlepiej ale z silnikiem 1.6 lub 1.8 w sedanie bo 1.4 czasami sie zdaje mało odpowiedni do tego autka.
3,3
~Akuku
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jak na samochod wmiare nowoczesny to jest kompeltna porazka zeby samochod z przebiegiem 90k km kwalifikowal ise prawie do generalnego remontu (silnik) Firma RENAULT produkuje BUBLE!!!! Samochod obecnie produkowany powienien bez wiekszej usterki spokojnie przejechac 150 k km
3,8
~Tomasz Bydgoszcz
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Samochód posiadam już ponad dwa lata. Nakręciłem nim ponad 25 tyś km. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, ale wkurza mnie jedno - korozja na tylnym błotniku. Uważam to za skandal by po 6 latach wystapiła korozja i to zarówno nad kołem jak i przy wlewie paliwa
~życzliwy
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Megane Clasic w bardzo ciemnych kolorach wygląda barzdzo elegancko. Przyjemny na trasie , a i w mieście radzi sobie całkiem dobrze , usterki elektryczne raczej się nie powtarzają. Bagaż nik bardzo duży i ustawny.
Renault Megane I Sedan