Lista ocen Renault Megane II Sedan (296) - Całokształt

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam B-B
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
myślę że przebieg pozwala mi powiedzieć o tym samochodzie dość dużo-ale opiszę go w kilku słowach- chcesz być zdrowszy oszczędź sobie kłopotów z renault polska drożyzną i przedewszystkim awaryjnością np.przegląd na 120000 wymieniono rozrząd , tarcze przód,klocki,i pompę wody-ponad3200 złotych i to tylko dlatego że renault wzięło na siebie 25% kosztów pompy tak by było prawie 4000 - poszukajcie czegoś innego - odradzam !!!!
~Krzysiek z Łodzi
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
gdybym cofnoł czas, kupił bym jeszcze raz Megane II, nietuzinkowa przykuwająca oko stylistyka, wykończenie i materiały pokroju Audi !!! zawieszenie super, silnik rewelacja, nic sięnie popsuło jak narazie, b. bogate wyposażenie, tanie przeglądy, najbezpieczniejsze auto w swojej klasie,,, CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ !!!!! Ja naprawde nic nie mam do zarzucenia temu autku, jest SUPER !!!! życze innym firmom takich udanych modeli !!!
~dober
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
60 000 km w 2 lata bez poważnych usterek. Ładny wygląd, obszerne wnętrze, świetny silnik o niskim spalaniu i dobrych osiągach-tylko serwis ma ciągoty do zarabianiu na niewielkich usterkach. Zawieszenie dobrze dopasowane do naszych fatalnych dróg ale wnętrze z powody ich stany zaczyna wcześnie skrzypieć. REWELACYJNE hamulce.Obecnie juz sprzedane ale niekiedy nadal nim się posługuję
~jacenty20@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Ogólnie auto sprawuje się dosyć dobrze choć jeżdżąc innymi, starszymi modelami aut Renault, jestem trochę zawiedziony. Biorąc pod uwagę częste drobne wady i usterki jak również wykończenia lakiernicze mam wrażenie, że auta, kierowane na nasz rynek są po prostu odrzutami sprawnej kontroli jakości w fabrykach. Przekonałem się o tym również na przykładzie poprzedniego auta z salonu lecz innej marki.
~gruby_@onet.eu
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
samochód bardzo dobrze się sprawuje jak narazie , ale wiele problemów jest z serwisem , jak narazie nachodzą mnie same problemy z serwisem tego auta już próbowano wmawiać rożne rzeczy w serwisie Antoni Łyko w Krakowie , nie polecam tego serwisu obsługa jest w miarę miła ale jeśli chodzi o serwis to trzeba stać nad mechanikami aby dana czynność była wykonana poprawnie
~M. G.
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Ogólnie auto bardzo ekonomiczne i dość dynamiczne jak na swoje skromne 80KM, prędkość sprawdzona na autostradzie wg licznika to 190 km/h (spalanie przy takiej prędkości oscyluje w granicach 8,5 l/100KM) NIE POLECAM KUPNA AUTA w koncesji NAZARUK ul. Abramowicka Lublin, beznadziejny serwis, trzeba mieć na prawdę mocne nerwy aby naprawić cokolwiek na gwarancji, drogie przeglądy
~Artni
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Plusy to: - przestronne, wygodne i ładnie wykonane wnętrze, - bardzo dużo przydatnej elektroniki (np. karta wolne ręce, która pozwala na otwarcie drzwi i uruchomienie auta bez wyciągania jej z portfela, automatyczne wycieraczki, blokowanie drzwi podczas jazdy itd.) - dobrze wyciszone wnętrze Minusy: - słychać pracę zawieszenia na naszych dziurach, - skrzypiące plastiki
~fiets@neostrada.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Najgorsza obsługa serwisowa na świecie: zero fachowości, jakości, terminowości. Serwisanci uczą się chyba naprawiać samochody na pojazdach oddanych do serwisu. Jak juz się nauczą to nastąpi zmiana modelu i od nowa będą się uczyć. Niedoróbki producenta mogły by być zrekompensowane przez fachowy serwis. Niestety serwis w 99,9% przyczynia się do negatywnej oceny marki
~ekowalski@op.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Po 15 miesiącach użytkowania mogę powiedzieć że było generalnie OK. Doskonałe hamulce i wspomaganie, dobre zawieszenie. Pod koniec żywota zaczęły plastyki skrzypieć. BEZPIECZNE, 5 gwiazdek. Przeżyłem uderzenie z boku, dostałem po drzwiach kierowcy. Wzmocnienia i poduszki uratowały mi życie. Dzieki kurtynie nie dostałem rozbitą szybą w twarz. Auto niestety do kasacji.
~bogdan
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Przy zakupie sadzilem ze jest wart tyle ile chociaz poprzedniawersja, a tu duzo duzo gorzej. Samochod po gwarancji sprzedaje natychmiast. Gdyby nie naprawy gwarancyjne to wydalbym juz ponad 10 tys. Poltoraroczne auto i takie awaryjne !! przyznaje jezdze duzo ale zeby tyle awarii. Dodam ze w zimie na mrozie ponizej -10 st C trzeszczy wszystko jak w wozie drabiniastym
Renault Megane II Sedan