Lista ocen Renault Megane III Grandtour Facelifting (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Grandtour Facelifting 1.6 16v 100KM 74kW
1 gwiazdka mniej za syf z drogi, który zbiera się na wewnętrznej części progów, co jest uciążliwe w trakcie mycia samochodu, bo trzeba otworzyć drzwi, żeby ten brud usunąć, no i trzeba uważać na nogawki spodni podczas brzydkiej pogody. Poza tym, bardzo przyjemna dla oka linia karoserii (w mojej opinii jedno z najładniej narysowanych kombi na rynku z tamtych lat) i brak problemów z korozją. Auto kupiłem jako 10-letnie, a podłoga dalej jak z...
~hiciu_24
Grandtour Facelifting 2.0 16v 140KM 103kW
Powłoki lakiernicze i elementy metalowe konstrukcji nieźle się trzymają jak na wiek. Niestety problemem w tym modelu jest szyba przednia, która jest cienka i delikatna co sprawia, że jest podatna na pęknięcia i zarysowania.
~Przemekop
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Nie rdzewieje, kolor nadal świeży. Niestety grubość lakieru jest tak cienka, że trzeba bardzo uważać na kamienie, bo łatwo o odpryski
~Johann
Grandtour Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Lakier niestety jest dość cienki, mam bardzo ładny kolor ale trzeba uważać na kamyczki na drodze itp.
~alek
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
drobne ślady po uderzeniach żwiru ale zero ognisk rdzy. Zatem zabezpieczenie antykorozyjne w porządku.
~DS
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW