Lista ocen Renault Megane III Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW 2009-2011 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CeeJay
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Tu Megane jest bezkonkurencyjne, szybko traci na wartości. To dobra wiadomość dla kupujących i nienajlepsza dla sprzedających. Kilkuletnie kombi z bogatym wyposażeniem można kupić sporo taniej niż niemiecką konkurencję. W zamian otrzymujemy przestronne, dobrze wyposażone auto ze zrywnym i cichym silnikiem.
~BigMac
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Kupiłem jako 2.5 letnie, z przebiegiem 89 tys z DE. to moje 4 auto z DE z przebiegami większymi x3 niż PL, ale utrzymane, serwisowane nie oszukane i spisuje się bardzo dobrze. Utrata wartości od 3 lat w góre jest niewielka. Najwięcej traci się na nowym.
~gilmo
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Kupiony w wyprzedaży rocznika na początku roku, więc cena sensowna, ale też bez szału w stosunku do konkurencji. Fajna oferta kredytu 50/50. Ale ujawnione usterki, zwłaszcza "łaciata" karoseria, psują opinię.
~MichalVTS
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
W przedziale cenowym w którym mieści się Megane, trudno o tak samo dobry samochód. W podobnej cenie żaden z samochodów (w tym wieku) nie oferuje tak bogatego wyposażenia, niezawodności i kosztów utrzymania.
~CorLeone
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Wystarczy przejrzeć cenniki konkurencji i Renault. Do tego w Renault są dużo bardziej skłonni negocjować niż np w Skodzie czy VW.
~Seba
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Jeśli patrzycie na jakieś skody, czy VW, odpuście, weźcie Megane :)
~Michał
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Według mnie ceny są adekwatne do jakości.
~ELFAbit
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Żadna marka nie jest w stanie dać tyle za tyle.
Renault Megane III Grandtour