Lista ocen Renault Megane III Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW 2008-2011 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olaf Saliński
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Auto te kupiłem bo wcześniej moja mama jeździła Meganką 2. Ona zaś bardzo się psuła ale była (jak na tamte czasy) bardzo wygodna i fajna. Renault zrobiło skok o pare poziomów pod względem niezawodności ale strasznie spadło pod względem ergonomii.
~Właściciel Megi:)
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
wiadomo zawsze mogloby byc taniej lub lepsze wyposazenie w cenie, moja wersja to expression+automatyczna klima 2 stre.radio+bluetooth, tyl czujnik parkowania, swiatła do jazdy dziennej, kolo pelno wymiarowe, 68.800 cena z kwietnia 2009r
~ADAMUS
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Za używkę z niemiec 35 tys uważam że to dobre pieniądze i że auto jeszcze troche pojeździ. rozsądny wybór, żeby sprawnie sie przemieszczać z odrobiną zadowolenia z jazdy bo przecieżnie jest to limuzyna
~Damian T
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Auto z Francji zakupione za 38 tyś zł za to mozna mieć forda Focusa ( z silnikiem od Peugota 1.6 i 2.0 i zadarmo korozję ) wolałem Renault
~Mario
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
68 tyś przy tych parametrach wypada bladziutko-radzę zainwestować w coś innego (C4 dużo lepsze)
~Michał
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Nowe auto z silnikiem diesla za 50 000 PLN (po odliczeniu VAT) to dobry wybór. Póki co polecam!!
~Amadeusz
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Relacja ceny do przestrzeni, wygody i ekonomii chyba najlepsza w klasie.
~BRLNT
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Za te pieniądze poczekałbym trochę i kupiłbym astrę IV......
~dziaru
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Za te pieniadze to bardzo dobra opcja.

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu