Oceny Renault Megane III Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW 2013-2015

Renault Megane III Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW 2013-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane III Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW 2013-2015

2,5
~mich64
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Auto odebrane z salonu w połowie kwietnia 2015. Kupione jako następca Peugeota 307 1.6 benzyna. Przy zakupie byłem zmuszony niestety kierować się ceną, samochód miał być podobnie wyposażony co 307, silnik z możliwością instalacji lpg. Nabyłem wersję Limited, wyposażoną lepiej niż 307 / czujnik deszczu i świateł, elektryczne szyby z tyłu, składane lusterka, radio z bluetooth i mp3, alu felgi/, za kwotę 5 tys. wyższą niż ta którą dałem 7 lat...
3,8
~mp4
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Możliwe, że moja ocena wynika z porównania z poprzednim samochodem o zupełnie innym charakterze, jednak po kilku miesiącach jeżdżenia Megane III, jestem nieco zawiedziony. Choć lubię ten samochód, wydaje mi się znacznie gorzej dopracowany niż Alfa 147, którą jeździłem przez ok. 4 lata. W alfie, choć to niby fiat, nic nie skrzypiało, a tutaj szyba wpada w rezonans przy niskich prędkościach. Denerwuje także wysokie zużycie paliwa, słaba...
3,7
~Piotr
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Zdecydowałem się na kupno fabrycznie nowego samochodu po przykrych doświadczeniach z samochodami sprowadzanymi. Oczekiwałem niezawodności i przwidywalności. Godząc się na auto kasy "C". Megane3 wydawało się dobrym wyborem biorąc poduwagę stosunek jakości do ceny. Pierwsze 4 lata byłem umiarkowanie zadowolony z pojazdu.
~Andrzej
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Auto o bardzo przyjemnym lekko drapieżnym wyglądzie. Kiedy zobaczyliśmy je z żoną wiedzieliśmy, że to jest to. Wcześniej oglądaliśmy konkurencyjne w tej klasie marki, ale przegrały wyposażeniem, ceną i oczywiście wyglądem.
~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
To czego oczekiwalismy z zona od auta kompaktowego. Wygodne na dluzsze trasy i bardzo zwinne w miescie. Silnik w zupelnosci wystarczajacy do przepisowej jazdy z malym zapasem mocy. Przepraszam za brak polskich znakow, klawiatura ich nie posiada.
~Hell
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Auto kupione w mega-promocyjnej cenie z racji silnika z normą EURO5, która z 2016 przestaje obowiązywać. Zagazowane w serwisie Renault. Bardzo fajny gril z ledami włączonymi na stałe. Ciekawy wyświetlacz LED zegarów.BARDZO DENERWUJĄCE DŹWIĘKI dot. odpiętych w czasie jazdy pasów bezpieczeństwa lub otwartej tylnej klapy bagażnika :( Do auta specjalnych oczekiwań nie mam. Jest to samochód do spokojnej, nudnej jazdy z domu do pracy i po zakupy. Ma...

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Dodaje ocene po siedmiu miesiacach uzytkowania. Auto przejechalo kilka kilometrow i mam troche wiecej doswiadczenia.
~Kamil
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Tragiczna skrzynia biegów,6bieg już przy 60km/h przez co nie ma mowy o ekonomicznej jeździe trochę skrzypią drzwi,po za tym jest wszystko super.
~Tomek
Renault Megane III Hatchback Facelifting 2013