Lista ocen Renault Megane IV (185)

~Rozmaryn
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Jeździłem dwa lata, nie miałem żadnych problemów, ale przy 85Kkm trudno się przyczepić. 1.5dci 110KM - dynamiczny silnik w stosunku MOC/MASA. Małe zużycie paliwa (diesel).
2,7
~szym
Hatchback 5d 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
Mocno niedopracowany samochód. Spod pedału sprzęgła dobiegają różne dziwne stuki i dźwięki, szczególnie n 1-2-3 biegu. Producent nie jest sobie w stanie z tym poradzić, serwisy nie mają dobrych pomysłów na naprawę.
~Łuki
Grandtour Facelifting 1.3 TCe 140KM 103kW
Cena wraz z wyposażeniem na wysokim poziomie.
~Symfonia
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Świetne auto, prócz bieżących napraw eksploatacyjnych nic się nie dzieje. Wszystko jest "pod ręką", wygodne fotele, nieco mniej miejsca dla pasażerów z tyłu. Pojemny bagażnik. Świetne podświetlenie wnętrza.
~qaz
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Całkiem zwawy ale potrafi się przydusic na niskich obrotach (Silnik)
~Dan
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Autko mam od nowości silnik 1.5 dci przebieg 24 tyś km,przy przebiegu 16 tyś problem ze sprzeglem delikatne szarpnie przy ruszania,Renault nie kwapi się do wymiany sprzęgła ale po wielu tel.w końcu wymienili teraz stuki w zawieszeniu znów muszę jechać do serwisu,ogólnie autko dość wygodne i fajne ale awaryjność dość wysoka.
3,2
~Andrzej -Kraków
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Mam problem z dziwnymi odgłosami ze skrzyni biegówlub sprzęgła. Dziwne brzęczenie . Z tego co wiem jest więcej takich aut nie tylko w Polsce a serwis Renaul umywa ręce nie wiem gdzie szukać pomocy bo dzieje mi się to od około 2000 km a mam przejechane 12000 (Skrzynia biegów)
~Arkadiuszz
Hatchback 5d 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
Dynamiczny i oszczędny ,spalanie w granicach 5-6 L na 100 nawet w mieście. Bagażnik wystarczający na 2 walizki podróżne dla mnie w sam raz :) Przy dużych prędkościach dobrze wyciszony , można mieć wątpliwości co do materiałów wewnątrz natomiast jest dużo przestrzeni i przydatnych schowków
~stefanik
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
bardzo ładne w swojej klasie,przestronne .
~Wiecho
GT 1.6 TCe 205KM 151kW
Kupując to auto liczyłem się z większym spalaniem. Co do innych kosztów to niewiele mogę napisać bo za krótko jestem jego posiadaczem (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )