Lista ocen Renault Megane IV (185)

~ADAM TL
Hatchback 5d 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
Samochód - cena do jakości, ok, pod warunkiem ze samochód kupiony jaki roczny w ASO za 58000zł - nowy taki sam 85000zł, Silnik 1,3 - rewelacja, natomiast zawieszenie - bardzo bardzo głośno pracujące, poprzednie samochody ford focus mk 2FL oraz ford focus mk3 - w fordzie zawieszenie to była bajka!, ogólnie plastiki ok, prowadzenie ok, Bardzo odczuwalne szumy przy większych prędkościach - szumy z okolic drzwi - uszczelki?...
~mikolaj
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
wersja Limited, rozsądny samochód za rozsądne pieniądze. Takie wrażenie miałem już przy pierwszej megance - ktoś tu myślał o kierowcy , nie ma irytujących rozwiązań , czy braków w wyposażeniu
~RYSZARD
Grandtour 1.6 dCi 130KM 96kW
Adekwatnie do klasy- o niebo lepiej od konkurencji. (Układ jezdny)
~Jarek
Hatchback 5d Facelifting 1.3 TCe 140KM 103kW
Twarde siedzenia, słabe wygłuszenie wnętrza od drzwi kierowcy, głośne składane lusterka, kiepski moduł multimedialny (zawiesza się, wyłącza), kiepskie spryskiwanie przedniej szyby. Super oświetlenie przednie i tylne, super radio, dobre ogrzewanie
~bbbbb
GT 1.6 TCe 205KM 151kW
Szybka ale czasami może się zgubić przy zmianie stylu jazdy. W trybie sport zero pomyłek (Skrzynia biegów)
3,6
~Zygmunt
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Pali więcej niż myślałem i wyje bardziej niż bym się spodziewał. Na autostradzie w Niemczech przy prędkości około 200km/h spalanie 16l/100km. W Mercedesie ma wyższą kulturę pracy i niższe spalanie. (Silnik)
~Misio.
Grandtour Facelifting 1.3 TCe 140KM 103kW
Bardzo fajne auto. Szalony skok jakości w porównaniu do poprzednich modeli. (Szuste auto tej marki w użytkowaniu) Dynamiczny i oszczędny silnik bez porównania z poprzednikami.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Auto super wygląd, wyposażenie GT-Line jak za tą cenę jest OK
~Tomasz
Hatchback 5d 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Najlepszy hatchback jakim jeździłem! mówimy o porównywalnych samochodach - 160KM. na prrwdę polecam z czystym sercem!
Dziennik kosztów dla Renault Megane IV
6,4
~TylkoRenault
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 100KM 74kW
Na gwarancji wymieniono łańcuch rozrządu, dlatego daję 4 gwiazdki zamiast 5. No i radio mogłoby trochę lepiej grać.