Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Scenic II 1,5 DCI
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
No zawsze mógłby być tańszy. ale i tak oferta jest atrakcyjna w stosunku do konkurencji. Przestroga - uwaga na handlarzy sprowadzanymi samochodami - bardzo często cofają liczniki i to nawet 100 tyś km. do tego bezwypadkowe często są z przeszłością kolizyjną, tylko, że z racji że przód jest plastikowy, trudno to wykryć. Sprawdzajcie auta w ASO, wydacie parę groszy, ale będziecie mieli pewność. Na podstawie nr VIN można w ASO sprawdzać...
~A&M
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Stosunek jakość - cena uważam za dosyć dobrą i godną polecenia! Samochód sprawuje się bardzo dobrze w mieście jak i zarówno na długich trasach! Spalanie przy normalnej jeździ bardzo dobre i korzystne dla kieszeni przy dzisiejszych kosztach paliwa! Części stosunkowo tanie i dostępne od ręki w wielu sklepach motoryzacyjnych! Duża możliwość wyboru zamienników - lepszych jak i gorszych - ja zdecydowanie staram się zakupywać części znanych firm...
~Adas
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Nawet lakier na blotnikach tyl zluszczyl sie po 3 latach. Lakier i blachy mieciutkie nie dosc wytrzymale. Klima nawalila po dwoch latach koszt 2500 zl. Po 2 kolijnych pekl przewod cisnieniowy znow naprawa 250 zl. Alternator padl na srodku drogi po 6 latach koszt 600 zl. Slabiutko!
~adella
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Ładny zgrabny rodzinny samochód za przyzwoitą cenę, jakość 4+ lub 5-. Polecam model po lifcie od 2007r pozbawiony \"chorób wieku dziecięcego\".
~rayen@interia.pl
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Jakość wykończenia wysoka, awaryjność wysoka, cena adekwatna to otrzymanego produktu. Mogło być lepiej za tę cenę.
~andre
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Tani, mój egzemplarz całkowicie bezawaryjny, wygodny. Może niezbyt ładny z zewnątrz ale to kwestia gustu.
~Tomek
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Jest trochę drogawe, ale jednak warte swojej ceny. Teraz też kupuję scenika, ale już w benzynie
~MGW
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Dla mnie stosunek cena/jakość to 5. Udało mi się wynegocjować dobry upust i drobne dodatki.
~uniwel
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
wg mnie samochod dobry jak ktos umie sam naprawiac mechanike , karoserie
~Tadek
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Jeden z najlepszych samochodów na rynku, tani w utrzymani i niedrogi.