Lista ocen Renault Scenic II 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2009 (47) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bb
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo wygodny nawet dla pięciu pasażerów. Każdy może zając wygodną pozycję. Z tego auta nie chce się wysiadać. Świetne rozwiązanie z osobnymi fotelami z tyłu (każdy ma osobną regulację). Pasażerowie mają tyle miejsca na nogi, że spokojnie można by tam wygospodarować miejsca stojące. Wiele możliwości konfiguracji - środkowy fotel można złożyć zamieniając go w duży stolik/podłokietnik lub zdemontować i zbliżyć dwa fotele do siebie - wtedy...
~kombayn
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Tu jest bardzo dobrze. Mam 190cm wzrostu i mam sporo miejsca za kierownicą, za mną również da się wygodnie usiąść. Osobne fotele z tyłu, które bardzo łatwo złożyć i wymontować pozwalają załadować coś większego - ja swoim Scenikiem zrobiłem przeprowadzkę do nowego mieszkania. Świetną robotę robią również schowki w podłodze i szuflady pod siedzeniami. Naprawdę pod tym względem ten wóz to mistrzostwo.
~Roman
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Po prostu "tardis" . Niewielki na zewnątrz, przeogromny w środku. Wersja krótka, 5 - osobowa. Z przodu wygodnie nawet dla rosłych osób, z tyłu generalnie miejsca wystarczająco dla 2 dorosłych, ewentualnie 2 dorosłych i dziecka w środku lub 3 bardzo szczupłych. Cóż - nie bez kozery w końcu Renault ma jeszcze w ofercie Espace'a, a dla bardzo wymagających Grand Espace'a ;)
~Grzegorz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jest tyle miejsca co trzeba w wersji 5 osobowej. W wersji grand dla 7 osób, dwa dodatkowe siedzenia są w powiększonym bagażniku, chowane w podłodze. Jak się je rozłoży, bagażnika praktycznie nie ma. Na tych siedzeniach da się jakoś ....... przetrwać. Więc 7 osobówka raczej do okazjonalnego awaryjnego przewiezienia dodatkowych osób, a główne zastosowanie to większy bagażnik.
~Xawer197
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Miejsca jest duzo. Za kierownica usiadzie nawet osoba ponad 190cm wzrostu. Ja mam 190 i było naprawde wygodnie a za mna mogla usiasc jeszcze jakas szczupla osoba sredniego wzrostu. Bagaznik spory- bynjamniej dla mnie. Dla wymagajacych jest jeszcze wersja Grand Scenic (kolega z pracy ma takiego)- tam bagaznik bedzie prawie 2 razy wiekszy!
~langvandock
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Bezapelacyjnie najlepsze rozwiązanie w zakresie wykorzystania, konfigurowania i optymalizacji przestrzeni do wymogów pasażerów, ich bagażu, zwierzaków etc. Znakomitym pomysłem jest drugie lusterko wsteczne do utrzymywania kontaktu wzrokowego z pasażerami z tylnej kanapy (teraz można spokojnie prowadzić i monitorować co wyprawiają dzieciaki)!
~Rybek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak na tak mały samochód to jest bardzo dobrze. Przydałaby się co prawda większa odległość między fotelami, ale co tu wymagać od samochodu o długości 4,3 m. Pojedyncze fotele z tyłu - rewelacja. Na środkowym tylnym siedzeniu może spokojnie podróżować dorosła osoba przy dwóch fotelikach. Nie da się tego zrobić w żadnej limuzynie.
~marmar66
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Mam 193cm wzrostu i siedzi mi sie bardoz dobrze! moze kierownice powinno dac sie podniesc troche wyzej ale nie jest zle! Z przodu siedzi sie bardzo wygodnie, natomiast z tyłu mogły by byc troche dluzsze siedziska! Ma sie wrazenie ze siedzi sie na malym kzeselku z oparciem!
~Viniu
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jest wystarczająco, czyli dobrze. Tylne fotele mają \"zady i walety\". Plusem jest to, że każdy ma swój indywidualny fotel, ale monusem, jest to, że kiedy po czasie dostają luzów to każdy z nich hałasuje osobno. Trzeba później kombinować, żeby nie latały.
~Lekarz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
brak minusów, nie byłem przekonany przed zakupem do zegarów( negatywne wrażenia po jeździe Yarisem) ale tu żabojadom się to udało bardzo dobrze, no może obroty silnika są słabiej widoczne, ale czuję jak silnik ciągnie i nie zerkam tam.