Lista ocen Renault Scenic II 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2009 (50) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jeśli samochód nie miał przeszłości wypadkowej to jest super. W przeciwnym razie może np. byc uszkodzony kanał doprowadzający powietrze do tylnych miejsc i wówczas tam jest słabiej niż z przodu.
~Roman
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Chłodzi latem, grzeje zimą, klimatyzacja działa. Trochę tylko ma problem z odparowaniem tylnych szyb, pomaga włączenie klimy. Mieliśmy wersję z klimatronikiem, intuicyjna obsługa.
~Hell
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Silnik w zimie słabo się nagrzewa, więc potrzebne Webasto. Chłodzenie jak to w climatronic - automatyczne. W trakcie lata zepsuł się moduł regulatora obrotów wiatraka dmuchawy...:(
~Bb
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Automatyczna klima działa bez zarzutu. Szybkie ogrzewanie i odparowywanie wnętrza. Z tyłu brakuje nawiewów w tunelu środkowym, ale w ich miejscu jest bardzo praktyczny schowek.
~alka
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
climatronic ale się cieszyłam że to mam jednak bardzo krótko 15 stopni do tyle niby można obniżyć temp. tylko że nigdy nie czuje tego chłodu latem to otwierać okna bo lyry nie działają
~tees44
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
takiej klimy jeszcze nigdzie nie mialem, bardzo pozytywnie. nagrzewa sie troche wolniej niz oziebia, no ale nie ma na co nardzkeac, minusme moga byc nie zamykane wentylatory.
~Grzegorz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
w zimie OK, choć trzeba pamietać, że to diesel i dłużej się rozgrzewa. Czy w lecie klimatyzacja będzie wystarczająco wydajna, to się dopiero okaże.
~zebra
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto pod względem przestrzeni, komfortu jazdy, dynamiki, ilości schowków widoczności absolutnie bez zastrzeżeń rzec by można idealne!
~Xawer197
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Klimatyzacja, podgrzewanie foteli i nawiewy spisują się równie dobrze jak w autach klasy premium. Bez zarzutu.
~Lekarz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu jestem bardzo rzadkim gościem, jak już to po kilku, więc trudno trzeźwo ocenić.