Lista ocen Renault Twingo (372)

3,5
~dr. brown
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Szukajac samochodu do miasta w budzecie ok 10k - chyba nie ma nic lepszego. 10k wystarczy na auto z 2009 roku, z klima, sprawdzonym silnikiem 75KM bez jakiegos strasznego przebiegu. Moj wlasnie taki byl - i przez dwa lata cieszyl bezawaryjnoscia i ekonomią uzytkowania.
~envi
Renault Twingo III
Hatchback SCe 70KM 51kW
ciekawy wygląd zewnętrzny i pomysłowa aranżacja wnętrza Zwinne miejskie auto, ale tylko miejskie . Za miasto odradzam , wiatr i tir zdmuchną je , ręce bolą od trzymania kierownicy- zbyt lekki przód
3,5
~spy29
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Patrząc na całość to w tych rocznikach można spokojnie dostać czterodrzwiowy samochód. To auto nadaje się bardziej do jeżdżenia samemu. Wersję bez wspomagania odradzam dla kobiet. Nie można zapominać o beznadziejnych hamulcach.
~kasia
Hatchback 1.2 55KM 40kW
moje pierwsze auto ale jeżdziłam troche pożyczonymi polo3 1.9sdi fiestą 1.1 i corsą b więc porównanie jakieś mam (Silnik)
~ania
Hatchback 1.2 55KM 40kW
jest to autko z charakterem.kocham je, jest niesamowite!!nie spotkałam jeszcze żadnego samochodu który by mu dorównał.żaba po prostu ma charyzmę!spłakałam się kiedy dowiedziłam że mąż rozbił naszego twingusia:´( ale na szczęście dostaniemy zwrot pieniążków z ubezpieczenia to od razu biegniemy po następną żabkę.nie chce żadnego innego samochodu! P.S.nie wiem czy wpisałam odpowiednią moc silnika..nie znam sie na tym ..
~madtrehab@ka.onet.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
KIlka tat jeżdziłam sportowym Renault 5 z silnikiem 110KM i troszkę mi tego brakuje,niemniej na światłach nie ma na moje autko mocnych. Maksymalna szybkość - 170/h , często używana - 140/h TWINGO - TO JEST TO
3,8
~S t r y s i u
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, wszystkie dotychczasowe usterki zwalam na przebieg i eksploatację poprzednich właścicieli. Mały samochód dla wielkich ludzi. Może rajdówka to to nie jest, ale żeby przemieścić się przyjemnie z punktu A do B nie ma problemu
~Reniuś
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Mógłby być odrobinę bardziej dynamiczny ale generalnie bardzo fajny, prosty i niezawodny silniczek. (Silnik)
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Świetny jest, na V biegu potrafi dobrze przyspieszac nawet z 45-50km/h (Silnik)
~Mariusz
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Świetny jest, na V biegu potrafi dobrze przyspieszac nawet z 45-50km/h (Silnik)
Renault Twingo