Lista ocen Renault Twingo (372)

~gosiaczko@o2.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Mały samochód a w środku można imprezy robić.Wygląd nietypowy ale można się zakochać.Niektórzy uważają że to autko wyłącznie dla kobiet,tylko czemu tylu facetów nim jeździ?
~Jack the Nipper
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Auto jest fantastyczne ale ma już swojego jeszcze lepszego (dużo lepszego) klona w postaci nowego Nissana Micra (wszystko wzorowano na Twingo).
~radekton
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Niedawno sprzedalem (ze wzgledu na potrzebny rodzinne - maly bagaznik) Ja tesknię moja zona a corcia najbardziej, Swietne autko dla pary mlodych mobilnych ludzi
~Michał Kreft
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Kiedy ojciec powiedział mi, że zamiast wymarzonego golfa 4 dostanę Renata Twingo powiem szczerze, że się zawiodłem. Twingo nigdy mi się nie podobało, uważałem że bardziej nadaje się na auto dla kobiety lub dla osób na emeryturze ( tak wiem typowy młody kierowca, jak coś nie ma 150 koni pod maską i nie wygląda jak sportowe to nie jest to samochód), lecz po 2-3 miesiącach zmieniłem zdanie. Auto jest małe zwinne a z tym silnikiem to istny demon....
~Krzysztof
Renault Twingo II
Hatchback 3d 1.2 58KM 43kW
Silnik 60km zdecydowanie za słaby - nadaje się wyłącznie do miasta (Silnik)
~Bartosz Jarzębski
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Po remoncie układu wydechowego działa idealnie, co prawda po tych latach uszczelka pod głowicą silnika nadaje się lekko do wymiany. (Silnik)
~Rafik
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Autko rewelacyjne , trzeba się do niego przekonać i nie oceniac po wyglądzie.
~coola
Renault Twingo II
Hatchback 3d 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Szybko wchodzi na wysokie obroty. Do dynamicznej jazdy potrzeba go troche przycisnac. Ale generalnie daje rade. Nie jeden kierowca na światlach juz sie zdziwil (Silnik)
~Alternaty - Twingo Klub Polska
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ogólnie bardzo fajne małe kombi :) za nie za duże pieniążki, tanie części eksploatacyjne no i wyróznia się z nudnego tłumu innych pojazdów
~garfield3@gazeta.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Twingo jest inne. Z zewnątrz wydaje się niewiele większe od seicento, ale w środku panuje niespotykana przestronność - dla wszystkich 4 osób. Pokonywałem nim kilkusetkilometrowe trasy bez większych kłopotów. Zastrzeżenia mam do starszego typu silnika - powyżej 100/h wyrażnie słabnie, zwłaszcza przy komplecie pasażerów. Przez 8 lat nie miał zadnej poważnej usterki. Znikomy bagażnik rekompensuje modularność wnętrza. A poza tym ma coś czego...
Renault Twingo