Lista ocen Renault Twingo (372)

3,8
~Tomek 77
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Małe zgrabne autko. W sam raz do jazdy po mimeście. W dłuższe trasy nie polecam.
~Marcin Podjacki
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
jeżdziłem już unem,cliem, polem, felicią, starletką, ale wszystkie blado wypadają przy tym autku. Wszystkie wady o których piszą posiadacze wcześniejszych modeli zostały absolutnie wyeliminowane! (Nowe hamulce, większe koła, cichy itd...)Poza tym silnik 75 koni -auta powyżej 90 nie mają takich osiągów! Oceny naprawdę obiektywnego, doświadczonego kierowcy.
~Joan
Renault Twingo II
Hatchback 3d 1.2 58KM 43kW
Świetne autko, przede wszystkim oszczędne i zwinne. Zaskakuje pozytywnie kierowcę:) Polecam.
2,8
~Chomigh
Hatchback 1.2 55KM 40kW
ursus 330... Jest tu w ogóle jaka kolwiek amortyzacja??? Na zakrętach zad ucieka jakby jechało się na lodzie (Układ jezdny)
4,1
~fafik
Hatchback 1.2 55KM 40kW
potrafi zauroczyć i choć z pierwszym wrażeniem jest różnie to łatwo daje sie polubić a nietypowa konsola sprawia że jest ponadczasowy tylko szkoda że nie pokazuje stanu paliwa faktycznego ale jakieś teoretyczne zużycie
2,5
~mlody
Hatchback 1.2 55KM 40kW
duzo miejsca i mozliwos zagospodarowania miajca w wnecz (skladana i przesuwana tyla kanapa oraz rokladane fotele) to wielki +, ale jak by tak mial 90-100 km to by dalo sie tym normalnie jezdzic bo osiagi sa dla mnie niewystarczajace.
~drops
Hatchback 1.2 55KM 40kW
troche za słaby silnik, ale za to skoromny apetyt na paliwo, niewątpliwy atut to przestronność i wygoda jak w dużym samochodzie (jak oni to zrobili?)
3,6
~kkura@poczta.wp.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
czasami mam wrażenie siedział za kierownicą autobusu i oglądał wszystko z gróry.Widoczność Super (Widoczność)
3,7
~WINNIER
Hatchback 1.2 55KM 40kW
estetyka pierwszorzędna, technicznie dobry ale nie na Polskę
3,5
~ewamirek@web.de
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Statystyki nie klamia.Twingo od poczatku tak jak inne Renaulty plasuje sie w dolnych rejonach a ja bylem ofiara.
Renault Twingo