Lista ocen Renault Twingo (372)

3,2
~Wojtek
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Niezle auto, dobre do dalekich podrozy i bardzo zwrotne w miescie. Ogolne dobre wrazenie psuja mi czeste usterki ukladu jezdnego (hamulce i lozyska). Niestety zdazyly sie tez powazne awarie.
~AL
Renault Twingo II
Hatchback 3d 1.2 60KM 44kW
Kolor wanilia z szarymi dodatkami,przyciemniany tył, wersja \"collection\" na rynek holenderski 1.2 16V Jest efektowny,oglądają się na ulicy.Auto uzytkuje zona. Główne spostrzeżenia MINUSY -słaba dynamika,ważne -nie do wyścigów-ale żeby \"uciec\" -komputer nie ma opcji wyświetlenia średniego spalania (?) -brak wskażnika temp. oleju/cieczy chłodzącej,przy przegrzaniu pewnie zapali się czerwone STOP ale pewnie chcielibyśmy wiedzieć... (Silnik)
~RuMuN, KLUB TWINGO POLSKA
Hatchback 1.2 60KM 44kW
twingo to jest wg mnie nie auto dla zwyklego czlowieka. przeznaczone jest dla mlodszego grona osob. auto kultowe, jak narazie to nie ma godnego konkurenta w tej klasie. no chyba ze wyjdzie twingo sport w 2007roku to wtedy bedzie kontynuacja legendy
~Robert S. (Wrocław)
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń w odniesienu do mocy silnika. (Silnik)
~Kwiatek
Renault Twingo II
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Niskie spalanie paliwa, wysoka kultura pracy, jak na maluszka jest mało hałaśliwy, jazda z prędkości 90 - 120 km/h jest całkiem przyjemna a hałas niższy niż w wielu większych i sporo droższych autach. Silnik jak na miarę skrojony do tego auta, jak na razie nic się nie psuje. (Silnik)
~Mrs. Twingo
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Mam auto z quickshiftem 5 i klimatyzacją, do jazdy miejskiej, ale i w trasie się sprawdziło. Regulowany fotel kierowcy (także do góry można sobie podjechać, będąc małą osobą), bieg parkingowy (autko jeździ powolutku bez dodawania gazu), inteligentna skrzynia biegów (z górki przyhamowuje silnik, a w trakcie ruszania pod górę bieg parkingowy zastępuje hamulec i lekkie dodanie gazu wprawia nas w łagodny ruch, bez miotania się wokół sprzęgła,...
3,8
~generalap@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jestem zadowolony, choć nigdy nie chciałem twingo. Autko ma w sobie coś takiego, że się je po prostu lubi. Niezależnie od problemów jakich nastręczają wciąż nowe, głupie, małe usterki. Najlepiej wyraża mój stosunek stwierdzenie: Nigdy mi się nie podobał, ale kiedy już go mam, a muszę się z nim rozstać, to strasznie mi żal.
~alicjasts@tlen.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
jakos nigdy nie podobal mi sie ten samochod, ale wystarczylo ze do niego wsiadlam.... super autko do miasta, dynamiczne, male, z nietuzinkowym wygladem:)
~Grzegorz (TKP)
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Żaba, mimo swojego dziwnego wyglądu (ale rzuca się w oczy) jest doskonałym samochodem dla 4 osobowej rodziny lub do przewozu obszernych bagaży. Jeśliu była dbana jak należy nie stwarza najmniejszych problemów. Wygodnie mogą się w nim wyspać 2 osoby. Małe zużycie paliwa i niskie koszty ekploatacji stawiają ten samochód na pierwszym miejscu pośród innych w tej klasie.
~Gaceris II
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Polecam każdemu, kto chciałby się pościgać np z 2-litrową Vektrą, a także rodzinkom z małymi dziećmi.Super bajer - przesuwana kanapa,zwiększająca bagażnik tak, że mozna przewieść telewizor + składane siedzenia - przewoziłem nawet pralkę. tylko w kolorze czarnym.
Renault Twingo