Lista ocen Rover 75 Kombi (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~1Unruhe1
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Poważnych usterek nie miałem Było by 5 ale elektonika tzn jej ,, widzi mi się,, nie pozwoliła na wyższą ocenę. Jeżeli ktoś myśli o kupnie Rovera 75 to polecam silnik diesla 131 km ale w automacie. Pali ciut więcej ale odchodzą kłpoty z padającymi sprzęgłami wysprzęglikami itd Silnik jest od BMW na łańcuchu więc bezproblemowy. Wersje 1.8 odradzam ze względu na padające uszczelki pod głowicą. Wystarczy wejść na forum roverki
~lukasz
Kombi 1.8 16V T 150KM 110kW
tragicznie, mam auto 4 lata i lista rzeczy ktore w nim naprawialem jest imponujaca: wysprzęglik (2 razy), uszczelka pod głowicą (2 razy!), turbina, problemy w rownej pracy silnika (konieczne regulacja w ASO), zalana podłoga w całym samochodzie (liscie zablokowały odpływ deszczu), etc etc - wydałem majątek na naprawę, do tego bardzo drogie części i trudności z dobrym serwisowaniem
~TOMI
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
To już drugie takie auto... i nic tragicznego mnie nie spotkało. Cenna uwaga. Przed zakupem koniecznie podłączyć samochód do T4 i sprawdzić jego stan i przebieg, bo często można się natknąć na wyeksploatowane samochody, które z 400 000km odmładza się do 150 000 i sprzedaje okazje na Allegro.
~cosowa
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Max co 20 tys.km - wysprzęglik Koło pasowe - zamienniki to totalny badziew i kosztują setki złotych Sworznie i tuleje przednich wahaczy - oczywiście trzeba wymienić cały wahacz - 200 zł minimum sam wahacz bez tulei Łączniki stabilizatora z przodu - co 7-10 tys.km
~cosowa
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
średnio na rok same naprawy pochłaniają 2 tys.zł już 3 razy trzeba było holować (pasek osprzętu pękł po 2 tys km od wymiany, alternator po 5 tys od regeneracji, wysprzęglik)
~over
~rafal_krakow
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Jedyny mankament to ciągle padający wysprzęglik, pompa sprzęgła, do tego jest to drogie w naprawie.
~Jarosław
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Ani razu auto mnie nie zawiodło, nic nie robiłem z dużych rzeczy. Czeka mnie napraw dwóch wtrysków.
~Wolek
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
zatkanie sie zaworu wysokiego cisnienia na pompie commo.Nie zawsze odpalające sie webasto.

Usterki Rover 75

Rover 75 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~patrysgn_krk
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Brak powaznych usterek. Oby tak dalej. Aby nie zapeszac to trzeba "odpukac w niemalowane" >> PUK PUK
Rover 75 Kombi