Lista ocen Seat Ibiza I (79) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gnr@interia.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
jak wlaczam spryskiwacz na tylna szybke nieuniknione jest sprykanie tez przedniej szyby. problemy z elektryka np. juz nie dziala mi sterowanie wysokosci swiatel przednich. ostatnio gaszac dlugie swiatla zgasly mi w ogole swiatla, musialem wlaczyc i wylaczyc kilka razy zeby miec swiatla mijania. wlaczajac czasami spryskiwacz z przodu gasly swiatla przednie takie zagadki mam.Lakier zaczyna juz rdzewiec a jeszcze pol roku temu bylo dobrze, ta...
~eosrulez
Hatchback 1.5 i 89KM 65kW
Auto jest dość proste w samych prostych naprawach, choć "instrukcje" jakiekolwiek do tego pojazdu - są w innych językach niż nas ojczysty, niektórym to może sprawić problem. Niektóre naprawi osoba z nawet przeciętnym doświadczeniem względem mechaniki, prosta konstrukcja. Co do awaryjności - mało jest drobnych usterek, a jak już coś się zepsuje drobnego - to da się to w większości naprawić we własnym zakresie, ze względu na wspomnianą...
~Michał...G
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Jak narazie po wymianie wachaczów tylniego resora, zlikiwdowaniu rdzy wymianie świateł przednich, i poprawieniu fabryi która zapomniała o mimośrodach do regulacji kąta pochylenia koła, To auto jest bezawaryjne przejechał już narazie nie wiele ale ok 8tys i nic nie padło, jedynie skrzypiało cos z tyłu plastikowego ale to juz zostało zlikwidowane.
~Sebastian Ibiza021a
Hatchback 1.7 i 100KM 74kW
Niezawodna i niedoceniona fura. Drobiazgi to żarówki w reflektorach(cały rok jazda na światłach) Standard klocki, tarcze, oleje, płyny, a poza tym nic się nie psuje. Czasem elektromagnes w rozruszniku nie odbija, szyby elektryczne wolno chodzą, tapicerka delikatnie trzeszczy(polskie drogi zrobią to z każdym autem)
~DZIK gg 936856
Hatchback 1.5 90KM 66kW
standardowe wymiany: amorki sprężyny. z tyłu są amorki i jeden resor (trochę twardy ale nic się z nim nie działo) nie działa mi zapalniczka pewnie przewód się rozłączył i zagarek w kabinie - podłączony ale przy zapalaniu auta kasuję sie ustawienie ale zawsze na inną godzinę :/
~"Jurek" Zielonka
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Z drobiazgow siadly mi klamki i aby otworzyc trzeba odpowiednio nacisnac drzwi. Przynajmniej zlodziej bedzie mial trudniej. Poza tym musialem wymienic stacyjke na nowa i modul zaplonowy. Poza tym wszystko dziala od nowosci.
~Jarek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
tylna polka lubi sobie poskrzypiec.zawiasy ja trzymajace sa czesto urywane przez "silnych" kierowcow.czesto zawiesza sie wskaznik paliwa oraz -co najgorsze-obrotomierz.czasem tez chodzi on bardzo powoli jakby go cos przymulilo.
~Andrzej
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
dobre dojscie do silnika bagaznik pojemny na takie autko wspaniala sylwetka powiem tak moim zdaniem to te wszystkie golfy 1 , 2 tooo sie przy ibizie kryjaaaa swiatla zajebiste szczegulnie w nocy tylnie ladne ulozenie swiatelek
~Spider
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Ogólnie nie ma co nażekać bo samochód swoje lata już ma. Z mniejszych usterek moge wymienic: złamaną klamke wewnętrzna (słaby plastik), głośną prace pompy paliwa, rozsypał mi sie terz wężyk paliwowy.

Usterki Seat Ibiza I

Seat Ibiza I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marcin kraków
Hatchback 0.9 44KM 32kW
Naprawiam cały czas. Kupiłem niby na chodzie a prąd (460zł) hamulce, musze wymienić łożyska, no i zawieszenie skrzypi. Naprawiałęm spryskiwacz i pare drobiazgów.