Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback (227) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 335 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adam.t@op.pl
Hatchback 1.4 i 16V 101KM 74kW
Zepsuła się sonda Lambda, więc palił trochę więcej, a teraz dosyć długo silnik dostaje bogatszą mieszankę - może ta założona sonda nie jest idealnym zamiennikiem. Łożyska na tylnej osi do wymiany, chyba były wcześniej źle założone (stożkowe).
~lukaszrezmer@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
co jakis czas na trasie w okolicy 120km/h wylacza sie turbo i niestety trzeba sie zatrzymac wylaczyc silnik i uruchomic ponownie poza tym ok, mam 140tys km na oryginalnych amortyzatorach wymienialem pasek + 2 napinacze za 450 zł to chyba rozsadnie
~marek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
koszmar po przejechaniu 130 tys:wszystkie zamki drzwi i bagaznika (ok.700zł), moduł cewki (600), silnik od centalnego zakma potem alternator i pare innych drobiazgow. Dobrze, ze sprzedalem bo bylo coraz gorzej, nie kupilbym 10 latka za duzo trzeba wkladac
~Chri$ muterka@go2.pl
Hatchback 1.4 i 16V 101KM 74kW
synchronizator biegu II przy 23000, przy 24000 i po 13 miesiacach od kupno (czyli po gwarancji) padly amory przednie,przy 40000 zaraz bede wymienial amory tylne, przy 26000 wymiana szczek w bebnach - wadliwe zlozenie fabryczne przez seata
~Mandaryn
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko bylo by ok gdyby nie zawieszony termostat i zagotowanie auta. Problemy jakie odniosłem to popękana głowica cale planowanie + tłoki zawory itd odniosłem straty na 1,5 tyś zł. ale to był mój błąd nie zagladnełem na temp ...
~gawe...
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
pomimo drobiazgow - nigdy mnie nie zawodl. silnik pali w najwieksze mrozy, koledzy dojezdzali tramwajami, bo im ich nowiutkie dieselki nie odpalaly, a ja nie mialem problemow:) oglnie silnik jest niezniszczalny:)
~adam
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Miałem tylko jedną usterkę, która mi unieruchomiła auto. Poszła mi pompa wspomagania kierownicy, ale widząc jej stan to się nie dziwię :P Zawsze odpala od pierwszego kopa i nie boję się, że coś się zepsuje. Mam zaufanie do tego auta
~Mike
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
W ciągu 2 lat użytkowania nie zdarzyło mi się aby samochód odmówił posłuszeństwa mimo tego iż ma już 12 lat. Samochód w swojej konstrukcji jest bardzo prosty i sam ze swoim ojcem jesteśmy w stanie naprawić różne usterki.
~Szymon1986
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Nic poważnego się nie dzieje ale wiem, że 110 KM ma słabą dwumasę i turbo. Trzeba użytkować intensywnie to nic się nie będzie działo. Przy oszczędnej jeździe na minimalnych obrotach może paść
~freeman53
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Problem ze skrzynią biegów (poważniejsza naprawa)lecz pojazd był po kolizji przed kupnem był naciągany i mogły to być problemy związane z tą wcześniejszą kolizją która ujawniła się później.
Seat Ibiza II Hatchback