Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback (227) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 335 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~4yaro2
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
PRZEZ 12 Lat wymieniłem : -amortyzatory tył -80 tys -tłoczek bebna tylnego hamulca - 85 tyś -naprawa alternatora -96 tyś + tylne łożysko
~Mariusz KMK44
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
jak dbasz (bez przesady) normalne przeglády, wymiana oleju i filtra ,kontrola ..... - co tu duzo pisac jak z kobieta: dbasz to ja masz!!!!
~xkrzysztofx6@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Zadne powazne usterki nie wystapily, silnik OK, skrzynia OK, uklad jezdny OK- autko jeszcze nigdy nie odmowilo posluszenstwa na drodze!
~marph@wp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Brak poważniejszych usterek - regularna zmiana podzespołów - amortyzatory, pasek rozrządu, oleje, swiece, klocki, tarcze i tylko lać benzynę.
~Bartek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
wysiadla pompa paliwa koszt 300zl zepsula sieb tez szyba 1 elektryczna jesczze jej nie naprawilem:) mam nadzieje ze pozostale 3 wytrzymaja
~wole@thalie
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Wymiana kilku linek sprzęgła, które "chodzi ciężko", amortyzatory przednie, pompa paliwa, tarcze hamulcowe (trzy razy), klocki co 30-40 tys.,
~Piotr L.
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
liczyć pogłowie sarny :D To stałem ale jeden dzień bo auto zkróciło sie o 2 cm i w chłodnicy dziura. Po zaklejeniu pół roku jeszcze jeździłem :D
~mirek.r@kabatnet.waw.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
przewody wysokiego napięcia po 70 tys km, (zużycie eksploatacyjne - po 55 tys km wymiana tylnych amortyzatorów, po 75 tys.km wymiana tarcz hamulcowych)
~wallace69
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
super trwałe auto jak dorwiesz udany egzemplarz i się nim od czasu do czasu zainteresujesz naprawde bezawaryjne
~Sebastian
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
nic mi się przez ten rok nie przytrafiło. przy zakupie zrobiłem rozrząd i klocki hamulcowe i od tamtego czasu nie byłem w warsztacie.
Seat Ibiza II Hatchback