Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback (227) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 335 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niunio88@tlen.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Zmieniłem przewód dolotowy, wymieniłem tylne łozyska, pada alternator, jak juz wczesniej pisalem silnik zaczął brać olej.
~Robert
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Nie miałem poważnych usterek jedynie wymiana bieżąca płyny, klocki hamulcowe. Raz poszła uszczelka pod głowicą i wymiana termostatu.
~Grigorij35
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Typowe usterki to: -awaria koła pasowego alternatora, -nieszczelność pompki hydrauliczego sprzęgła, -i na tym chyba koniec
~fdc
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Raz zwariowała elektronika. Szarpał, skakał, zegary żyły własnym życiem, ale... jechał. Kosztowało mnie to chyba 300 zł.
~omegus
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
zawsze do jechałem do celu, nawet na trzech garach( tzn wymiana kopułki i przewodów) w zimie dobrze pali w największe mrozy.
~Paweł Ibiza 1997 1.0
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Poza wymianą oleju co 15 tys. km nie robie nic, ostatnio wymianiłem tlyko łożyska tylnych kół, ale to nie usterka
~Mariusz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jedyną awarią jaka mi się przydażyła to wymiana pompy paliwowej (zatarła się) ale mechanik powiedział mi że to przez paliwo.
~KAMIL K.
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Poważne Usterki naszczeście nie stwierdzone. Autem Przejechałem 60 tys KM i nigdy nie musiałem sie zatrzymac z powodu USTERKI.
~kamil11_84@o2.pl
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
złe mocowanie zdeżaka z którym miałem częste kłopoty teraz jużnie mam bo przykleiłem go do błotników na klej do szyb
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza II Hatchback
5,3
6,8
10,6
~ssssseatok
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
w zasadzie brak; wymiana tlokow ale to wina tego egzemlarza, a nie modelu; poza tym nie psuje sie absolutnie nic! Lejesz i jedziesz...
Seat Ibiza II Hatchback