Lista ocen Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2004 (89) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kokokoko
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
samochód nie jest nowy. ma swoje 4 setki na szafie wiec oczwistą rzeczą jest że pewne podzespołu trzeba było robić. słaby punkt to mechanizmy podnoszenia szyb. po dwa razy lewa i prawa z przodu. mechanizm wycieraczek, kompresor klimatyzacji. w zawieszeniu końcówki, stabilizatory, tylne tuleje, tarcze, klocki i raz przepływomierz ale to z mojej winy. wymiany oleju robie średnio co 12 tys leję 5W50 mobila filtry itp.byly też jakieś gumy na...
~Murzyn
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
żarówki H7 często się przepalają . uszczelka mi puszczała wewnątrz drzwi kierowcy woda się lała do auta ale silikon za 12 zł i godzinka w garazu załatwiły sprawę. przerywacz kierunkowskazów 20 zł(nie mrygały),wieloklin od jednej wycieraczki się wytarł na szczęście od pasażera , jeździłem 2 tygodnie z jedną wycieraczką i jak na złosć padało. linka el. szyby pasażera się urwała na szczęście szybe zamykałem i urwała sie jak już sie...
~siwas
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Przeciętnie, ale ze względu na to, że to 14 letnie auto z przebiegiem 289 000 (a może i ponad 300 000 jak pisałem wcześniej). 1. dramatyczny mechanizm opuszczania szyb ! Psują się na potęgę. 2. elektryka - żarówki postojowe, światło cofania 3. lejąca się woda do środka (murszejąca uszczelka pomiędzy blachą mechanizmu a blachą drzwi - usterka seryjna - powoduje nieodpowiednie odprowadzanie wody i woda leje się pod dywaniki. Silikon załatwia...
~Waldi-ST
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
BRAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Radek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak to w VAGach z tych roczników, niezliczona ilość usterek drobiazgów, które potrafią doprowadzić do frustracji. Pękające plastiki, wieczne wycieki płynu z tylnych zacisków hamulcowych, pękająca klamka bagażnika i schowka, psujące się mechanizmy elektrycznych szyb. Niedawno na nierównościach lewa tylna szyba wpadła mi w drzwi. Dobrze, że się nie potłukła
~tomeczekr
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Co wymieniłem przez 6 lat eksploatacji: - klamka klapy tylnej, wyswietlacz klimy, wtrysk sterujacy 1szt, rozrząd, klocki i tarcze przod i tyl, amorki tył, filtry na biezaco, gruszka od turba bo przerdzewiala... tyle a zatem 2640 zl za 6 lat! aha no i jeszcze sworznie na wachaczach ai koncowki drazkow plus zbieznosc = 160 zł:)
~aksel.tychy
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
żadnych pierdół, wcześniej miałem daewoo espero i fiat bravo, tak więc jeśli porównać to niebo a ziemia, w espero co chwile coś krzaczyło, nie było miesiąca żeby nie było czegoś do zrobienia, a to zamek, a to antena a to żarówki, w bravo z kolei wiecznie świecący błąd silnika.... w toledo tego nie uświadczysz ;)
~LuCeK
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
w sumie to nie było tego dużo raz kierunkowskazy mi sie zawieszały bo przerywacz sie zepsuł(40zł) i gumy na tylnej belce(polskie drogi;/)a i wyskoczył mi na tylnej klapie pod rejstracją malutki pęcharzyk rdzy ale już blacharz powiadomiony i zostanie usuniete:D
~tadzik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
1) Wilgoć w aucie. 2) Zimne luty kasety zamka bądź padające włączniki drzwi. 3) Klamka bagażnika. 4) Mechanizmy opuszczania szyb. 5) V71 - silniczek sterowania obiegiem zamkniętym. 6) Schodząca farba z rączek drzwi. Każdym coś się psuje :)

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Cvo
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeden taki \"drobiazg\" miałem. Przerywacz kierunkowskazów - myślałem że nie zapłacę więcej niż 100zł. No niestety myliłem się w sklepie okazało się że 300zł. No i trzeba było kupić no bo jak bez kierunków jeździć. :) Poza tym nic się innego nie działo.