Lista ocen Skoda Fabia I Kombi (227) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 211 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek .g bakter13
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
pomijając awarie silnika na 3500 km gdzie rozsypały się pierścienie a tak naprawde to niewiem dokładnie co się sypneło bo serwis skody to kpina naprawiali mi auto 2 tygodnie po naprawie auto zrobiło 30 000 km i wszystko jest ok
~ZBYSZEK
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Poprzejeździe 320.000km (trzystudwudziestu tys.) wymiany częste żarówek .Dwa małe odpryski/zużycie lakieru. Fotele NIE Popsute,chodniczki wymienione. ELEKTRYKA BEZ ZARZUTU. Niezawodnośc prostota.
~bq
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jedyna usterka którą pamiętam to jeszcze na gwarancji zacięła się klapa bagażnika. Serwis od ręki wyregulował. Raz dolewałem Borygo bo zimą po odpaleniu włączał się alarm, że ma za mało
~tomarsas@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
połamałem z synem : kratki nawiewu , tylną podstawkę do napojów, roletę, antenkę, tylną wycieraczkę, mocowanie zagłówków tylnych , mocowanie oparcia kanapy, pokrywę schowka, boczne osłonki schowków w kufrze
~MarcinS
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Przez 5 lat eksploatacji padła mi jedynie cewka zapłonowa (spokojnie dojechałem do najbliższego ASO i wymieniono mi ją od ręki na gwarancji) i czujnik światel stopu. Reszta jest bardzo trwała.
~Szymciasty
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Dość często przepalały się żarówki w przednich reflektorach. Kiepskie mocowanie fotela kierowcy, który po przejechaniu ponad 100km zaczynał się bujać, al. Dało się go zablokować drewnianym kołkiem:)
~relteg
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
dwa razy miałem wymieniany czyjniki cofania, wyraźnie coś im nie pasowało i wyłączały się bez powodu........naszczęście na gwarancji nie potrafią naprawic mi skrzypiącego fotela.duży minus ( - )
~slaw
Kombi 1.4 68KM 50kW
narazie ok, przy 110tys zaczęło blokować tylne koło prawe, serwis wymienił też odboje amorów tył oraz zbiorniczek płynu spryskiwaczy(cholernie mały!!!!!!!za mały), teraz zaczął ubywać płyn hamulcowy
~Użytkownik Służbowego TDI
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Tak sobie. Wóz ma ponad 100 tys km i zepsuło się już dużo rzeczy. Przednie zawieszenie rozsypuje się regularnie, podobnie jak zamki, mechanizmy, podzespoły elektryczne. Kompetentny serwis in plus.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Wymiana łączników stabilizatora oraz poduszki pod silnikiem na gwarancji, trzeszczenie mocowania tylnej kanapy oraz skrzypienie zawieszenia - obie usterki też usunięte w ramach gwarancji.
Skoda Fabia I Kombi