Lista ocen Skoda Fabia II (18) - Karoseria

Na liście zabraknie 308 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Raj
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Zero rdzy nawet na odpryskach. Słabe zawiasy drzwi, szybko zaczynają strzelać i skrzeczeć. Niektóre elementy - min maska - zaczynają po mału matowieć od słońca i warunków atmosferycznych. Za to obleśnie żółknące reflektory to już troche wstyd - dobrze że da sie to wypolerować.
~Tomek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Jak na swoją klasę B bardzo dobrze, dużo miejsca w środku, wygodne przednie fotele, nawet po 13 godzinach jazdy. Bagażnik 315 l plus kilkadziesiąt po wyjęciu półki jak na 4m auto bardzo dobrze.
~Filip
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Pojawiają się odpryski na masce. Przy tym przebiegu to normalne, tym bardziej, że jeżdżę bardzo szybko, więc każdy mały kamyczek przy 140-160 robi odprysk. Zero korozji. Kolor Capucino jak nowy.
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Nie mogę ocenić bo żona przyciąga kłopoty i chyba już każdy element karoserii oprócz dachu był wymieniany na oryginał w serwisie Skody.
~MarcinLo
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Lakier położony tak sobie, dość łatwo go zarysować, uszczelki szybko łapią naloty, zimą mocno zamarzają. Zero korozji pomimo braku garażowania.
~Michał G
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Auto nie rdzewieje, nie gnije w trudno dostępnych miejscach. Trwałość lakieru, dość wysoka. Niestety lakier cieniutki, łatwo go zarysować nawet paznokciem.
~Mateusz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Brak uwag. 9 letnie auto bez rdzy i odbarwień. Duży nie wiem jak to wyglądało w wersjach przed liftem.
~kb165
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Karoseria jak na razie bez oznak korozji, z wciąż fabrycznym zabezpieczeniem antykorozyjnym
~Fabiano
Kombi 1.4 TDI 80KM 59kW
przez 4 lata, miałem jedno punkt na tylnim nadkolu, od razu oddałem do poprawienia i tak to spokój
~Filip
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Pojemna, jak na wymiary. Starczyłaby nawet na wakacje. jak na segment B, bezkonkurencyjna.