Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback 1.6 75KM 55kW 1996-2001 (38) - Ergonomia

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MWCom mwcom@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
niemiecki styl, prostota, ale wszystko na właściwym miejscu.Kłopoty sprawia wyjęcie z bagażnika niewielkiego przedmiotu,który umieścimy na jego końcu.Przy brudym zderzaku trzeba wejść do bagażnika żeby sięgnąć.No ale bagażnik mamy ogromny (chyba kosztem miejsca na tylnych siedzeniach)
~Mateusz_empi
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do ergonomii w mojej krowie. Otwieranie 4 szyb mam po lewej ręce, 4 poziomy regulacji foteli pasażera oraz kierowcy. Ponoć odmrażanie szyb mogłoby być trochę szybsze ale dla mnie jest wystarczające.
~2pac
Hatchback 1.6 75KM 55kW
4 osoby podrozuja wygodnie, troche ciasno sie robi przy 5 osobach, ale za to bagaznika starczy na spakowanie nawet 6 osobowej rodzinki na tygodniowy wyjazd. nie widac konca miejsca :)
~Karol Krotofil
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jestem dość wyskoki i nie mogę dostatecznie mocno opuścić fotela. Jak usadowię się wygodnie to widzę dach, siedzę więc skulony, albo na leżąco
~moresbyoo
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Moja skodzinka jest w podstawie więc nie będę się rozpisywał. Ale swoją drogą to można byłoby prąd w szybki chociaż wsadzić.
~biedny, zacofany ale ładny i inteligentny
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Fotele nie najgorsze, przyciski i lampki też ujdzie. Hałas jest dość spory powyżej 80 km/h.
~moresbyoo@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
to jest wersja podstawowa więc nie ma się co oszukiwać..bynajmniej nic nie piszczy tam w desce rozdzielczej.
~wiecho
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Duży pożądny samochód. Bagażnik gigant! Wszystko pod ręką jak należy. Wykończenie jednak dość oszczędne.
~oktawiasz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
nie świeci połowa oświetlenia. po ciemku nie widać pokręteł. poza tym ok
~iceman.contact@gmail.com
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Wszystko we właściwym miejscu, nie ma się do czego przyczepić
Skoda Octavia I Hatchback