Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback 1.6 75KM 55kW 1996-2001 (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz_empi
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Z przestrzenią dla kierowcy i pasażera z przodu jak można się domyślać jest idealnie... co natomiast powiedzą Ci z tyłu ? Hmm mam 183 i współczuję komuś siedzącemu za mną jako kierowca, zwłaszcza jeżeli nie jest to chudzinka 160 cm wzrostu a chłop jak dąb z długimi nogami. Na OGROMNY PLUS bagażnik bo muszę o tym wspomnieć. Mam instalację LPG a w bagażnik pomieściłem: wózek z gondolą (firma TAKO - bardzo duży wózek) worek ziemniaków, koło...
~iceman.contact@gmail.com
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Z przodu dobrze, choć przy moim wzroście (ponad 190) przeszkadza troche plastikowy schowek na mijescu pasażera - jakoś jest dziwnie wyprofilowany, że wystaje w miejscu w którym najwygodniej trzymać nogi. Za kierownicą OK, chociaż mały zakres regulacji kolumny góra/dół. Z tyłu SŁABIUTKO, naprawde mało miejsca na nogi czasami mam wrażenie że mniej niż w golfie... Sytuacje mogą uratować troche fotele od leona TopSport lub cupry, które pasują...
~tarrat
Hatchback 1.6 75KM 55kW
O ile kierowca i pasażer z przodu mają doskonale, z tyłu kompletne dno. Miejsce na nogi dla małych dzieci. Jak na auto tej wielkości to zdecydowanie za mało, no ale to płyta z golfa. Jak by troszkę zmniejszyć bagażnik, to i z tyłu było by wygodniej.
~mota1000@o2.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
z tyłu jest tragedia niema na czym siedzieć to po pierwsze (zły kąt nachyl;enia opracia) plus mało miejsc a na nogi kiedy z przodu sidzi ktoś wyzszyc twarde ze zbyt szeroko rozstawionymi oparciami bicznymi siedzenia
~marcin
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Z tylu twarde siedzenie i malo miejsca na nogi kosztem duzego bagaznika,przod ok,moze troszke opacia powinny miec wiecej regulacj np. na odcinek ledzwiowy kregoslupa.
~moresbyoo
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Przestrzen? dość często auto ma na swoim pokładzie pełen stan osobowy i nikt nie zgłaszał, żadnych uwag odnośnie tylnej kanapy. Z przodu szeroko i wygodnie:)
~tarrat
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Z przodu wystarczająco, dużo więcej miejsca niż w samochodach innych marek, na tej samej płycie podłogowej. Z tyłu? Nie wiem, nie korzystam!
~Sebastian z Gdańska
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Z przodu super, ale niestety z tyłu tylko dla osób z krótkimi nogami. Olbrzymi bagaźnik(530 litrów) kosztem miejsca na nogi.
~moresbyoo@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
z przodu rewelacja. szwagier mający prawie 2 metry wzrostu narzekał na brak miejsca na tyle..inni nie mieli problemu ;)
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Hatchback 1.6 75KM 55kW
7,7
10,3
~erykvip@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Z przodu nie jest żle ale na długie trasy to fotele nie najlepsze z tyłu miejsc nie za dużo ale w końcu to nie passat
Skoda Octavia I Hatchback