Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback 1.6 75KM 55kW 1996-2001 (53) - Widoczność

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wiecho
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Do przodu ok, ale do tyłu to porażka. Mam wrażenie że najechałem na ścianę, wychodzę z auta, a jeszcze mam metr. Brak wycieraczki na tylnej szybie w przypadku jej tak dużego pochylenia to zbrodnia - łatwo się brudzi i słabiej widać. Czyszczenie=zatrzymanie i walka ze zmywaczką.
~iceman.contact@gmail.com
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Do przodu - OK, do tyłu beznadziejnie, tylko jedno lusterko asferyczne (oddalające), malutka tylna szyba i brak wycieraczki (można było dokupić za 500pln, ale większość nie ma) Warto zainwestować w jakieś czujniki parkowania, bo szkoda lakieru :)
~marcin
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Zla widocznosc przy cofaniu..trzeba doslownie tym autem cofac na wyczucie i to samo parkowanie przodem,jakos nie widac konca maski i daleko wysuniety zderzak,tragedia dla osob niskiego wzrostu i mlodych kierowcow.
~2pac
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Przednia szyba i boczne perfekcyjne.... Jezeli chodzi o tylna...uhh ciezko cofac z jej pomoca... wtedy pomagaja tylko i wylacznie slusznej wielkosci lusterka. trzeba bedzie zaopatrzec sie w czujnik.
~WWW
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Zauwazyłem, że filtr przeciwpyłkowy naciąga wodę (nie wiem skąd) i wówczas przednia szyba jest stale zaparowana a widoczność fatalna. W moim przypadku lekarstwem jest częstsze wymienianie tego filtra.
~biedny, zacofany ale ładny i inteligentny
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Układ lusterek pozwala dużo zobaczyć, z przodu widać też sporo, trochę belka z lewej strony zasłania zakręt ale jest ok. Z tyłu z racji kształtu szyby w zasadzie nie widać nic.
~Mateusz_empi
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Początkowo miałem wielkie ale co do widoczności (tylnia szyba trochę mała i bez wycieraczki) natomiast teraz już mi to nie przeszkadza.
~autko.@onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Widocznośc do tyłu nie istnieje. W czasie deszczu brak, oj jak mi brak wycieraczki tylnej szyby, a w sumie po co mi ona jak i tak nic nie widać
~moresbyoo
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Widoczność z przodu jest jak najbardziej na \"+\", nieco gorzej jest z tylną szybką przy której cofać musimy tylko do lustereczek.
~moresbyoo@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
widoczność dobra, trudności w parkowaniu..no tył pozostawia wiele do zyczenia, jest uniesiona do góry, więc tylko do lusterek..
Skoda Octavia I Hatchback