Lista ocen Skoda Octavia I (129)

~Tomek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto jest świetne - choć popularne i oklepane, ma w sobie to coś, dzięki czemu nie wsiada się do niego jak za kare, wręcz przeciwnie, wsiadasz z delikatnym uśmiechem na twarzy. :)
~jajo
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Dobre auto jak na 1,6 z klimą itp. za 46.000 zł brutto. Nowa fabia raczej wstrętna, a kosztuje tyle samo lub więcej. Tak dużego, nowego auta z gwarancją 2-letnią chyba nie da się taniej kupić. Stylistycznie już odbiega od najnowszych aut.
~Tomek
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Bardzo dobry samochod. Zadnych powaznych awarii. Spokojny wyglad w srodku moze za smutno ale mi sie podoba. Zawieszenie mogloby byc lepsze. Ogolnie polecam.
~Michał
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Skoda Octavia I nie jest problematycznym autem. Gwarantuje niezawodność przy taniej eksploatacji. Jest pakowna i zawsze gotowa do drogi :). Pewnie, że usterki się zdarzają ale któremu się nie zdarzają ? Jeśli ktoś szuka auta które ma jeździć w codziennej służbie rodzinie to śmiało można kupić.
~Marecki Taxi
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Super auto , kupiłem 3 letnie z przebiegiem 130 tyś, teraz mam ponad 240 tyś km. Ostatni wypust 2010 z bogatym wyposażeniem. Założyłem gaz, zero problemów. Nic nie naprawiałem, poza linką klamki drzwi... Tylko filtry, oleje , eksploatacja... Śmiało uważam, że te auto jest najbardziej niezawodnym autem po mercedesie w124! Jeżdżę na Taxi, auto pracuje w trudnych warunkach...
4,1
~paderewsku
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
założeniem było kupno auta w miarę nowego, ale jak najstarszego technicznie, bez turbiny, dwumasowego koła zamachowego DPF i innych klątw. Wybór 6 -letnia octavia , koniecznie I (ze względu na proste zawieszenie z tyłu), ze znaną przeszłościa. Dla przeciętnego kowalskiego za jakiego się uważam wybór dobry.
4,1
~binki
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
auto kupiłem na firme, z podstawowoym wyposazeniem plus pakiet optimum. nie potrzebuję jakichś bajerów. Auto ma jezdzić i zarabiac.
3,2
~Grzegorz
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
W zasadzie wszystko działa, ale denerwuje notorycznie znikający olej i płyn chłodniczy. Silnik o dość niskiej kulturze pracy. Mało mocy, ale wiedziałem na co się piszę decydując się na ten model. (Silnik)
~Kuba
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Auto mało awaryjne, dosyć oszczędne. Na plus na pewno ogromny bagażnik ale w środku miejsca jak w typowym aucie klasy B.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I
6,1
8,7
3,4
~ŁT
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód posiadam w wersji ICE prawie 5 lat, kupiony od I właściciela (bliski znajomy), który do końca serwisował samochód w ASO. Nie ma roku (Samochód jako drugi ok. 5000 km rocznie - obecnie 258 tys przejechane), by nie trzeba było wymieniać wahaczy lub robić coś przy zawieszeniu. Śilnik, skrzynia ok, ale non stop jakieś drobne usterki, które są irytujące. Jak nie wyskoczy urwana blokada od podnośnika szyby (taki biały plastik), to odpadnie...