Lista ocen Skoda Octavia I (129)

3,7
~Kr.
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
kratka (bo to ciężarówka trzeszczy - znaczy się nadwozie skręca się na wybojach), przednia szyba pękła - mam wrażenie, że na jakimś wyboju w czasie mrozów (Bezawaryjność (drobiazgi))
~skodziarz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Najgorszy samochód stworzony przez człowieka. Psuje się wszystko, rdzewieje i w dodatku jest najnudniejszym autem świata, prowadzenie nijakie, silnik nijaki, biegi lubią nie wchodzić, w środku głośno jak w radzieckim czołgu. Odradzam szeroko tak jak wszystko co wyjechało z koncernu VAG
~skodziarz
3,6
~A.L.
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód OK. Bez usterek. Od momentu przeróbki na gaz ekonomiczny. Plus za bagażnik - rewelka. Słabe wyposażenie, ale był to świadomy wybór w zamian za b.atrakcyjną cenę. Wrażenie psują tylko różne skrzypiące dźwięki wew. samochodu. ASO nie polecam.
3,6
~paulina
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
w mieście 8-10 l, poza miastem 7-8l, z daleka od ASO (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,1
~zet
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
od samego poczatku problemy z elektronika zaraz w pierwszym miesiacu wymiana modułu ABS potem awaria sterowanbia szybami a ostatnio wymiana sondy lambda.teraz jeszcze zaczynaja sie stuki w zawieszeniu wiec beda kolejne wydatki.Wczesniej myślałem ze to solidniejsze auto.
3,7
~mskor1@wp.pl
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Krytycznie oceniam ogumienie Matador-coś niesamowitego.Totalny bubel.Zaraz po gwarancji opony zaczęły głośno pracować. W SKoda-Polska poinformowano mnie,że jeździłem bez powietrza.To jest diagnoza!!!Nic nie wskurałem. Po przebiegu 28 tyś.km rozleciał sie tylny tłumik.
~ozzyic
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Silnik w porządku. Niestety probemy sprawiała instalacja gazowa montowana w salonie.. (Silnik)
~fifi
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Mam octavie 1.6 od roku i przejechałem ponad 100 tyc km a autko jest ekstra szczegolnie na austostradach za granic 220 nawet sie nieodczuwa.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I
6,1