Lista ocen Skoda Yeti (73) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Toyus
Minivan Facelifting 1.2 TSI 110KM 81kW
Zestrojony dla dynamicznego kierowcy. Pięknie jeździ po zakrętach, a na autostradzie auto bardzo stabilne. Komfort dobry, ale auto bardziej twarde niż miękkie.
~Mieszczuch
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak na swoją wysokość 169 Yeti na drodze (szczególnie górskiej krętej) zachowuje się jak przyklejony do drogi, może to też zasługa seryjnych opon 225/50R17.
~MARIO
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Prowadzi się przewidywalnie, nieco twardy zwłaszcza przy oponach 225/50/17 (niski profil) ale nie szukałem zawieszenia jak w autach francuskich.
~yanekoktagon
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
dobry, precyzyjny układ kierowniczy, działa bez tzw. \"gumowatości\", mały promień skrętu jak na SUV. dzięki temu auto poręczne do jazdy w mieście.
~mol3
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Doskonale trzyma się drogi mimo, że samochód jest dosyć wysoki. Najlepszy jest jednak w mieście, gdzie jest dużo dziur (17 calowe koła).
~Fajerant
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Wersja 4x4 na co dzień niby nic ale po chwilowej przesiadce do ośki, myślałem, że ma coś z układem kierowniczym.
~Krzysio:)
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
To moje pierwsze auto z 4x4 i powiem tak ze juz nigdy nie kupie auta z napendem tylko na jedna os.prowadzi sie jak przyklejony
~zielony
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 170KM 125kW
Pewnie się prowadzi. Jak dla mnie bomba i co najważniejsze nie wymagający kosztownych napraw (jak do tej pory).
~borbet1
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Lepszy niż w nowej Octavi, mimo dużych kół i niskiego profilu zawieszenie całkiem dobrze wybiera nierówności w nawierzchni.
~WolfWere
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Pracuje lekko i precyzyjnie, świetnie znosi nierówności. Nie jest to typowa terenówka ale na wiejskie i leśne drogi jak znalazł.