Lista ocen Subaru Forester III (81) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarby
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
Tylko dobrze bo zbyt miękki do jazdy \"rajdowej\" - bo to ubaru przeciez, doskonale za komfort - mięciutko i plynnie wybiera nierównosci - Uwaga:od tego kolysania dzieci wymiotują
~pikuś
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
ale z minusem , jakieś szczególnej rewlacji nie odczułem , może jeżdzę za wolno fakt ,że pewien zakręt musze przednionapędowym hatbackiem pokonywać o jakieś 10 km wolniej
~radkoz7215@o2.pl
Terenowy 2.0 150KM 110kW
Na polskie drogi - marzenie! Bez porównania z poprzednimi autami. Zawieszenie doskonale wyłapuje wszelkie nierówności a jednocześnie na zakrętach samochód jak przyklejony.
~Jerzy
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
Same plusy, śnieg, lekkie błoto, deszcz - nie robią na forku wrażenia. Jedyny minusik to brak reduktora, jeżeli ktoś chce jeździć po naprawdę ciężkim terenie.
~Marek
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
Bardzo słabe przednie zawieszenie, kiepska jakość amortyzatorów.Dwa razy wymiana, a auto jeździ głównie po asfalcie. Jednak jest dość duży komfort jazdy.
~marynarz
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
kto jeździ ze stały napędem na 4 koła wie dlaczego zaznaczyłem doskonały, kto nie jeździ musi spróbować i już nie będzie chciał innego auta
~pegi
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
od roku my2012 subaru zmodyfikowalo zawieszenie w foresterze. jest bardziej asfaltowe, dzieki czemu jazda po twardych drogach jest super przyjemnoscia.
~Janusz
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
Dobrze trzyma się drogi, wzbudza poczucie pewności prowadzenia,mimo drobnego bujania na nierównościach. Jest dość miękki ale to mi akurat odpowiada.
~qba30
Terenowy 2.5 230KM 169kW
Doskonale.Auto pięknie wybiera nierówności.Na początku było lekko twarde ale teraz mięciutko.Mi to pasuje bo mimo wszystko dobrze trzyma się zakrętów.
Dziennik kosztów dla Subaru Forester III
12,2
15,0
~Piotr
Terenowy 2.0 150KM 110kW
Obok silnika układ jezdny jest najmocniejszym punktem Forestera. Zima to okres gdy wszystkie inne niedoskonałości tego auta bledną i robią się nieistotne.