Lista ocen Subaru Forester III 2.0D 147KM 108kW 2009-2012 (38) - Silnik

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
przy takiej masie, napędzie stałym 4X4 super, a jak pamiętamy o hamowaniu silnikiem pali mniej niż lanserskie hybrydy i to znacznie. Nigdy nie miałem problemów z filtrem cząstek stałych
~carfreak
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
Najlepsza (poza asymetrycznym 4x4) rzecz w tym samochodzie. W ogóle bokser diesel uważam za najlepszą innowację ostatnich lat. Aż dziw, że nikt nie kopiuje. lekki i cichy - wysoka kultura pracy. Rewelacja.
~Krzysztof K. krzysztof53@onet.eu
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
Kultura pracy bardzo wysoka .Brak wibracji charakterystycznych dla disla .Troszkę za słaby dla tego auta ale dość elastyczny co pozwala sobie poradzić po nabyciu doświadczenia Cichy i miły dla ucha.
~pegi
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
w porownaniu do diesla subaru 2008 - duzo duzo lepiej. silnik pracuje bardzo miekko, plynnie, rowniutko i bardzo szybko wchodzi na obroty. w tej klasie silnikow nie widze konkurencji.
~PAWEŁ TSL
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
bez zarzutów, przydałaby się jednostka o większej mocy, ale nie jest tragicznie. przyśpieszenie zadowalające. ogólnie dizelek szybko i ładnie wkręca się na obroty
~Bevis & Butt-head
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
Dziwnie trochę pracuje, nieregularnie na biegu jałowym ale chyba tak ma być. Słabo w mieście na 1 i 2-ce, bardzo dobrze na trasie 3, 4, 5-ka to żywioł tego silnika i jego 350 Nm.
~rupikm
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
To co mozna usłyszeć spod maski - poezja. Goniłem niedawno mondeo 2.0tdci - no mondi szybszy. Oj przydało by się 20-30 koni więcej. Generalnie wystarczająco ze wskazaniem a więcej.
~Rojberto
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
dynamiczny, kultura pracy super \"boxer+diesel=nie klekocze\" subaru dało 1 litr oleju na tz dolewki w naszym przypadku niepotrzebnie
~Patryk
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
Słyszałem o problemie z tymi silnikami ale akurat mój silnik jest po poprawce konstrukcyjnej i jak na razie działa bez zarzutu
~tomek p
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
Kultura pracy bez zarzutu, jest bardzo cichy jak na diesla, elastyczność ok. przyspieszenie ne jest imponujące ale daje radę.